Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a szexuális életetek...

Milyen a szexuális életetek szülés után?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem babával kapcsolatos kérdés, de hát minket érint , kismamákat.

Arra gondolok, hogy ahogy meglett a baba, begyógyultak a sebek, visszaállt rendesen a vágy?

Nekünk 5 hós a babánk,( és nem tudom, hogy egyedül vagyok-e a kérdéssel) de mintha jóval megcsappant volna a vágyam. Mitől?

Imádom a páromat, de tényleg igaz lenne, hogy most jobban érzem anyának magam, mint nőnek?

Tényleg, csak fejben kellene átkapcsolni, ezt az anyaság/női dolgot?

Van ezzel még így valaki?


2009. máj. 14. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális életünk a szülés után egy katasztrófa volt. 6 hét után próbálkoztunk újra, hát azt hiszem a szűzesség elvesztése kevésbé fájt. Kb. a 10.-et tudtam élvezni, de kedvem az nagyon sokáig nem is volt hozzá. A tejtermelő hormon miatt van, azért csökkent a nemi vágy. 7 hónapos volt, amikor először megjött, utána normalizálódott a helyzet. Most 1 éves, de sajna még mindig vannak akadályok, mert tuti, hogy felébred közben, és akkor nincs nagy kedvem hozzá. De most már heti 3-szor azért csináljuk, előtte a heti egy is a férjem kedvéért volt.
2009. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, mennyire fejben dőlnek el ezek a dolgok... mi is kevesebbet szeretkezünk, de nem vágy, hanem inkább az idő hiánya miatt. de!! nekem szülés óta, amióta minden rendbe jött sokkal jobb a szex!! valahogy sokkal "nőbnek" érzem magam :) sokkal szabadabban szerelmeskedünk apucival... nem tudom :) de próbáld esetleg akkor fejben rendbe rakni a dolgokat, hátha az segíteni fog. olyankor ne a babára gondolj, engedd el magad, csak a párodra figyelj és magadra!!
2009. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
én olyan vagyok szülés óta mint 1 szende szűz... sajna:))
2009. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem az anyukák 90%-a ebben a cipőben jár(járt) Én pl túltettem magam rajta, de hát nem könnyű csak úgy szexelgetni, ha a szomszéd szobában ott alszik a gyerek, folyton az ajtót bámulod, hogy mikor ébred fel, mikor totyog az ajtóhoz és mikor kérdezi meg, hogy apa mit csinál anyával?! Ez fejben dől el:) Lehet viccesen hangzik, de nézz meg egy-két olyan műsort, amiben szexelnek, vagy képeket nézegess róla, hidd el, beindul a fantáziád. Vagy csak spontán feküdj bele egy kád vizbe, lazulj el és engedd el a fantáziádat:) Hidd el meghozza a gyümölcsét:)

2 éves kislány anyukája:)

2009. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Nikcsi ***** válasza:
84%

Szia!

Ezt a kerdest mar en is fel akartam tenni. :) En azon szerencsesek koze tartozom akiknek jobb a szex igy szules utan. Eleg gyorsan gyogyultam, mivel nem volt gatmetszesem. DE! A vagy...hat az nem nagyon van. Pontosabban vagyom a parom utan, de mikor oda kerulhetne a sor hogy szex mar elfaradok es inkabb az alvast valasztanam. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de en egesz nap varom haza a parom, hogy de jo lesz este szeretjuk egymast, aztan amikor tenylegesen megtortenhetne en mar alig allok a labamon. Persze ez nem mindennapos, mert mikor elkezdjuk, nagyon gyorsan megjon a kedvem, de akkor is. :( En is azon vagyok hogy fejben oldjam meg ezt a dolgot es ha lassan is haladunk. :)

Neked is ezt javaslom, es csak turelem! :)


6 hos baba anyukaja

2009. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk fordítva van! A mi kisfiúnk 4 hónapos és csak egyszer voltunk együtt mióta megszületett! Jó az is az igazsághoz tartozik, hogy nekem voltak gondjaim, 10 hétig véreztem! Én szeretném és kívánom, de a férjem mintha teljesen jól el lenne nélküle... :( Olyan, mint aki elkényelmesedett vagy nem is tudom! Pedig nagyon szeret, ebben biztos vagyok!

Azt mondta, hogy a z zavarja, hogy pl.nem érhet a mellemhez, hiszen abból eszik a babánk, neki ez fura lenne, hogy ő is mondjuk azt puszilgassa!

Lehet hogy most nem a nőt, hanem az anyát látja bennem! Pedig már minden súlyfeleslegemet leadtam, csak két kiló maradt rajtam, úgyhogy ez sem lehet az oka! Elég elkeserítő! :(

2009. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

igen, ilyesmire számítottam... :)

meg persze, mintha másodjára veszíteném el a szüzességem, de ez tényleg elmúlik egy kis "gyakorlással"

2009. máj. 14. 22:11
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó válaszolónak: Rugd seggbe a párodat, mert ez nem normális dolog!!!!! 4 hónap alatt egyszer????? Szerintem jobb lesz, ha elültök és ezt szépen megbeszélitek, mondd meg neki, hogy azért, mert gyereket szültél, Te ugyanaz a NŐ vagy, akivel előtte éjszakákat szeretkezett át és, hogy milyen jó volt anno, meg ilyenek!!!! Ne hagyd ezt!!!
2009. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Úgy látom, hogy én a szerencsések közé tartozom. Nekünk baba előtt is hatalmas volt a libidónk a férjemmel, szinte minden nap együtt voltunk. Terhesség alatt ugyanúgy, a vége felé meg már pláne, mert szerettünk volna minden szabad percet kihasználni amiatt, hogy szülés után egy darabig nem lesz szex.

Negyedi héten múlt el a gyermekágyi folyásom és akkor voltam dokinál, engedélyezte a dolgot és gyorsan együtt is voltunk. Furcsa volt, az elsőt nem igazán tudtam élvezni, mert nagyon görcsös voltam. Egyrészt akkor már hetek óta frusztrált, hogy nincs tejem, nem tudok szoptatni és ez az élet minden területét beárnyékolta, nagyon fáradt voltam és nagyon ideges.

Másrészt én gátvédelemmel szültem egy közel négy kilós babát, ami azért volt jó, mert így nem volt minek gyógyulni, nem is repedtem, viszont az izmaim nagyon sokat gyengültek. Szülés után egyből elkezdtem az intimtornát, sokat javultam a negyedik hétre, de végig az járt szex közben a fejemben, hogy mi van, ha annyira kitágultam, hogy a férjem nem is élvezi az együttlétet. De utána elmondta, hogy nem volt ilyen gond és már bátrabb voltam. Akkor heti háromszor voltunk kb együtt, de nem tudtam száz százalékosan elengedni magam.

A döntő változás akkor következett be, amikor két hónappal szülés után rádöbbentem, hogy még mindig nő vagyok, nem csak a melegítőm jó rám, hanem jók rám a régi csípőnadrágok és a blézerek, csinos felsők is. Akkor elkezdtem ismét nőként viselkedni, aki már anya is. Visszatért az önbizalmam minden téren, lakáson belül, az utcán séta közben, a boltban, az ügyintézéseknél, valamint az ágyban is. Szóval én azóta vagyok a régi és a szexuális életünk is olyan, mint régen volt.

Egyébként én is azt mondom, hogy igen, fejben kell tudni átkapcsolni, ha minden körülmény ideális. Persze, ha a férj is furcsán viselkedik, akkor nem csak az anyukákon múlik a dolog.

2009. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első nagyon nehéz volt, csak félhomályban ment.

Aztán megpróbáltunk kikapcsolni, de a baba jelenléte mindkettőnket zavart.

Mióta áttettük a kicsit a saját szobájába, menne a dolog, de estére elfáradok, a párom meg főleg! Szinte minden nap dolgozik, sokszor hétvégén is.

Szóval katasztrofális a helyzet!

Részemről a kedv általában megvan, az ő részéről meg nem tudom. Remélem, csak szimplán fáradt! Én már a heti 1-nek is örülök, az az igazság. Szörnyű! :(

2009. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!