Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy változtassam meg a babám...

Hogy változtassam meg a babám napirendjét? 8 hetes és este 23oránál elöbb nem alszik el, eszik fürdés utánn 1.5-2orát és utánna nyüglödik 23 oráig.

Figyelt kérdés
délután 5 fél 6 körül kel enni utánna max 20percet alszik a cicimen de ritkán,általában már nem alszik fél8-8körül szokott fürödni fél 10-10ig eszik (anyatejes) majd 23ig nyüglödik mi meg probáljuk elaltatni de elöbb még nem ment,mit csináljunk másképp??
2008. nov. 24. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Tedd korábbra a fürdetést.Az én kisfiam is mindíg felpörgött a fürdéstől,ezért 6-7 között fürdik és most levendulás babafürdetőt használok,hogy az is nyugtatóan hasson rá.
2008. nov. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De fürdés utánn sir a ciciér majd elkezd szopizni és elalszik raja,kb. 20 percig kell ébreszgetni mire rendesen nekilát enni.Evés utánn viszont nem akar aludni.A fürdetést már elörébb hoztuk mert eleinte8 fél 9 körül fürdött,hozzuk még elörébb??
2008. nov. 24. 11:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Megoldást nem tudok, nekem 9 hetes a kislányom, és ő 10-ig nyüglődik. Mi is próbáltuk, hogy előrégg hoztuk a fürdést, de nem jött be, igy fél 7-kor fürdik, majd szopik, alszik egy picit, ha alszik, utána elvan, nézelődik, stb, és ha elfárad, látom hogy álmos, leteszem aludni,de van hogy több mint 1 órát nyüglődik, mire elalszik.

Ezek a babák már csak ilyenek, majd csak elmulik, és egyszercsak elalszanak szépen nyügi nélkül.

2008. nov. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ezt a kérdést én tettem fel nemrég.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2008. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hát nem tudom, de én biztos hogy míg ilyen csöpp volt a lányom már 6-kor megfürdettem és 8-fél 9 volt a maximum míg fent volt, bár volt hogy 2 órát is szopizott, de én ébresztgetve szoptattam, mikor úgy gondoltam eleget evett, büfiztettem és be az ágyba. Volt hogy büfi se volt, de 10-15 percet a vállamon aludt hamarabb nem tettem le, mert bukott. Nyáron míg 8 körül volt a fürdés, ő is kubikolt akár 11-ig is. Mióta 7-kor már megvan fürdetve és fürcsi után játszunk, nevetgélünk, legkésőbb fél 9-kor alszik.

Hát majd kitapasztaljátok.

2008. nov. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!