Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan változtassam meg a...

Hogyan változtassam meg a napirendet 8 hós babámnál?

Figyelt kérdés
Este 10 előtt nem hajlandó elaludni, így reggel 9-10 körül ébred,így a reggeliről lemaradunk.csak 4x eszik egy nap. igaz éjszaka sokat ébred és szopik. szeretném ha kicsit hamarabb aludna el és hamarabb ébredne reggel. napközben sem alszik sokat.2x vagy 3x 1-1 bő félórát. hiába fürdetem meg hamarabb mint 8 óra,akkor sem alszik el. van mikor már 11 óra és még nem alszik.elfárad napközben,mert állandóan mozog,mászik.
2009. dec. 26. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
És ha reggel hamarabb felkeltenéd? Lehet, hogy akkor minden előrébb csúszna...
2009. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
Én nem értem miért kell egy kisbaba napirendjét piszkálni. Ha megfelel a korának a magassága és a súlya, akkor miért nem hagyod békén? Ha éhes lesz, akkor többször eszik, mint napi négy alkalom. Egyébként meg gyesen vagy, szóval ráérsz a gyerekeddel foglalkozni. Egy kisbabát nem bolygatni, hanem szeretni kell. Neked kell őhozzá igazodni, nem fordítva.
2009. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Este szopi helyett adj neki teát vagy vizet. Így reggel hamarabb fog ébredni mert éhes lesz. Persze ha nem igényli az étkezést az jelentheti azt is hogy eleget eszik. Szerintem ne aggódj miatta!

Egyébként a fiam este 10 körül fekszik és reggel hatkor kel. Ez alkat függő!

2009. dec. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!