Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek eleget szopizik a...

Szerintetek eleget szopizik a babám? Akkor, ha van bőven pisis és kakis pelenkája? Persze mérhetném az evéseit, de mindig elalszik a cicin és sűrűn is eszik, de keveset.

Figyelt kérdés
Mivel igény szerint szoptatom ő van, hogy óránként eszik, de nem sokat én meg aggódom evett e eleget. Pofija elégedett utána, sokat alszik, álmában nevet, szája széle tejes, sok a pisis, kakis pelus. 8 hetes 2430-al született, most 4000 gr. Csak furcsa, hogy sűrűn eszik, de csak 5-10 percig.
2011. máj. 2. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van napi 10 teli pelus,akkor igen.De ha csak 89 akkor is jó.Azért eszik sokszor,mert elalszik a cicin.nincs semmi gond az én fiam meg az ellenkezője volt ő az elején akár 2 órát is cicin volt.Majd rendszereződik,ahogy nő.Ne aggódj.
2011. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi van bőven pisis pelus már alig bírom pelussal olyan gyorsan fogy:).
2011. máj. 2. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem méricskéltem. Havonta 1x megmérte a doki. Én is a pelusát figyeltem. Ha van naponta 1 nehéz pisis pelus, akkor jó. Azt hiszem, kakisnak nem is muszáj mindennap lennie, de nekünk is volt. Így legalább nem idegesíti magát az ember, hogy x ml-rel kevesebbet evett. Mi sem eszünk egyforma mennyiségeket.:) Jól csinálod szerintem.
2011. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tudod ez így oké csak azt nem értem miért eszik óránként csak 40-et, így 1 óra múlva újra rajtam lóg. Pedig biztos van tejem, de ő ha befejezte akkor hiába kínálgatom tovább. Most is így van.:)
2011. máj. 3. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!