Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki közületek...

Anya33 kérdése:

Használ valaki közületek vaniliás popsikrémet? Ha igen hol készytetted, mert nekem nem tudják megcsinálni, mert nincs hozzá vanilia. Az is érdekelne, hogy hol tudok vaniliát venni.

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek bele vanília?
2011. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem olyan büdi , mint némely más popsikrém, és , mert ettől olyan jó. Ja és mellesleg nagy jó kis krém.
2011. máj. 3. 08:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Értem. Sajnos nem tudom, ilyen tisztaságú vaníliát, ami a popsira is jó, hol találsz, mi sima gyógyszertári kenőcsöt használunk, az nem büdi.
2011. máj. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én sem tudom, hogy hol lehetne venni, mert a recepten rajta van, de a gyógyszerészek hiába rendelik meg hozzá, még eddig nem sikerült, nekik sem beszerezniük. De majdcsak. Legalábbis remnykedem.
2011. máj. 5. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem Anyukám szerzett ilyen vaniíiás popsikrémet. Mivel Ők Monorierdőn laknak, gondolom ott a környéken vehette vhol...


Én nem voltam annyira oda érte, így többet nem kértem Tőle, de ha gondolod, megkérdem hol pontosan...

2011. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen,bóraxos helyett véletlenül ezt adták,összekeverték a tégelyeket.Eléggé meglepődtünk rajta.Az illata és a textúrája jobb,finom,lágy,édeskés,de közel sem olyan hatékony,mint a bóraxos.Bosszankodtunk hogy összekeverték.Amúgy Szolnok megyében csinálták,de szerintem nem jelent ez neked semmit,biztos az ország másik végében vagy.
2011. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!