Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kókusz ízű Danette pudingot...

Kókusz ízű Danette pudingot ehet 13 hós baba? Ill. epres, csokis ízű pundingokat mikor adtok /adtatok először a kicsiteknek?

Figyelt kérdés
Vagy ananász, mangó, szeder.. stb. hasonló ízű joghurtokat, édességeket? Na és a csoki?
2011. máj. 2. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszintén? Én még magamnak is csak nagyon ritkán veszek ilyeneket, nemhogy egy alig múlt 1 évesnek. A danone-nak vannak a termékeiben a legtöbb mű vacak, ízfokozók, állományjavítók, stabilizátorok, ne soroljam tovább...

Pudingokat inkább kifejezetten babáknak készülteket, Humana, Nestlé.

A gyümölcsjoghurtok közül pedig a Lidl-ös Milbona, Aldiban kapható Milfina, Zott Jogobella és Zott Szívecske azok, amiket ajánlom, azokban tényleg csak joghurt van, és jó nagy gyümidarabok. De az összes Danone tele van mindenféle színezőanyaggal, satöbbi ócska xarral.

2011. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesmertekben egyetertek az elozovel!!!
2011. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek. Az Intersparban lehet kapni a NaturPur termékeket. A gyümijoghurtjaik nagyon finomak és árban is normális ahhoz képest, hogy bio minőség. Vagy pedig vehetsz naturjoghurthot, túrót és abba raksz gyümiket, gyümipépet (pl.Hipp őszibarack). Ameddig lehet, szerintem kerüljétek ezeket a mű termékeket. Mi sem fogyasztjuk őket. A DM-ben kapható nagyon finom bio vanilia pudingpor, most nem emlékszem, vagy 199 vagy 299 Ft és az egész családnak lesz belőle egy fincsi desszert.
2011. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és tippeket!
2011. máj. 4. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!