Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kérjünk keresztelőre 7...

Mit kérjünk keresztelőre 7 hós kisfiunknak?

Figyelt kérdés
Május végén lesz megkeresztelve a kisfiunk!Akkor lesz 7 hónapos!Mit kérjünk a keresztszülőktől?Mit érdemes?
2011. máj. 2. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi keresztelős kis fehér öltönyt a Brendonból és 0-36 kilóig használható szobahintát. (gondolva arra, ha lesz egy tesó, akkor a nagy ló is beülhessen majd még és ne legyen cirkusz) :-D
2011. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem illik kérni a keresztelőre semmit se!! Ha a keresztszülők megkérdezik hogy mit szeretnétek ajándékba,talán akkor de szerintem nem szép dolog!! :S
2011. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Természetesen ők kérdezték hogy mit szeretnénk!Mire van szükségünk!:S
2011. máj. 2. 19:40
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia


Mindenfelekeppen kerdezd meg mennyit szannak ra?!

Mi nem kertunk semmit es nem is fogadtuk el, mert mi jopbban allunk anyagilag mint ok.

2011. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Alinaaa ***** válasza:

Az én fiam etetőszéket kapott. Olyat amiben nagyobb korában rajzolni is tudott.

[link]

Pl a második(alexis). Le is lehet engedni ha már akkora, hogy egyedül használja.

2011. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szegénykém...még eddig érdemi választ nem kaptál!Nállunk is megkérdezték mit szeretnénk,mondtuk semmit csak szeressék egy életen át a fiunkat,erre ők azt mondták,hogy természetesen imádják de őnekik ez sértés lenne ha nem vehetnek semmit úgyhogy mi is akkor gondolkoztunk mit kérhetnénk úgy hogy tényleg szinte mindene megvolt!Akkor volt 6 hónapos!

Szóval mi egy utazóágyat kértünk!

DE!

Ezen kívül még lehet kérni(bár nemtudom mennyi a keret):

autósülést

bicikliülést

bébitaxit

szobahintát(rúgós vagy zenélő)

kinti hintát

felfújható medencét

triciklit

járássegítőt

csúzdát(benti vagy kinti)


Ezek szerintem olyan dolgok amik hasznosak,hosszú távon kihasználható így legalább késsőbb is ha ránéztek tudjátok ez a keresztszülőktől van nem úgy mint egy 25.-ik könyv vagy csörgő ami kis idő múlva megy a süllyesztőbe.

Remélem tudtam segíteni...majd írd meg légyszíves mire döntöttél!

2011. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

off:

Utolso:

Eleg nehez ugy valaszolni ha nem irja oda, hogy kb mennyit szannak ra a keresztszulok es milyen jatekai vannak a gyereknek.

Pl baratnom lanya 1 eves volt a keresztelokor es egy lakast kapott a keresztszuloktol Budapesten.Van aki egy fulbevalora valot is elig tud osszekuporgatni.Belinkelhetem a brendon osszes jatekat is ennyi erovel.....

kicsit szukiteni kell a lehetosegeket es talan tudunk erdemleges valaszt adni.

2011. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Igazad van!

21:03-as voltam!

2011. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megkérdeztük...nincs keret!Amire szükség van azt veszik!És arrol hallani sem akarnak, hogy semmit!Vesznek igy is ugy is, de akkor olyat vegyenek amire szükségünk van!
2011. máj. 3. 12:58
 10/11 A kérdező kommentje:
Ilyen nagyobb dolgok még nincsenek is a fiamnak!Mondjuk én etetőszék, járóka, vagy utazóágyra gondoltam!De azért még ha van v.kinek ötlete nyugodtan!Vagy ha szerintetek ezek feleslegesek!
2011. máj. 3. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!