Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves kisfiam még mindig...

1,5 éves kisfiam még mindig szopizik, csak az a probléma hogy éjszaka kb.6-szor megébred és csak cicivel tud vissza aludni. Ez nagyon fárasztó, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Tán laikus vagyok a válaszadásban, mert az enyém csak 2,5 hónapos, szintén éjszakai baba, max.2x ébred meg, de a tiéd rengetegszer - szerintem - ahhoz képest, hogy az éjszaka gyakorlatilag majdnemcsak pont 6 órából áll ( ha éjféltől számítjuk ).Szerintem itt az ideje, hogy leszoktasd, ha ez ilyen tortúra.Ennyi idősen már gondolom mindent eszik, az immunrendszere is elég erős, le kéne választanod.De kérd ki a védőnőd tanácsát, ő biztos jobban tudja, mit érdemes tenni ilyenkor.
2011. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne szoktasd le,attól még nem fog jobban aludni.Fogzik,és fáj neki,a cici pedig megnyugtatja.Enyém is ilyen volt,2 és fél éves koráig űzte.az enyém tizszer is ébredt éjszakánként.
2011. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Próbáltad már a cumit, vagy vizet, teát? Ha nem jön be semmi, lehet, hogy tényleg az elválasztás a megoldás. Sokaktól olvastam itt, hogy amikor befejezték a szoptatást, elmúlt az éjszakai ébredés is. De az is lehet, hogy nemsokára magától is abbahagyhatja a cicizést, vagy el tudod majd neki magyarázni, miért nincs már cici... :P
2011. máj. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xStefix ***** válasza:
Tán először az okot kellene kideríteni, hogy miért ébred és utána beszélni bármiről is. Pláne elválasztásról.
2011. máj. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 éves babám tápszeres. 3-4 hetes korától átaludta az éjszakát, 5,5 hós korától4-5-6 szor ébred, és a cumisüveggel alszik vissza.

Bocsi, ez nem válasz, csak ezek szerint nem vagyunk egyedül.

2011. máj. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 20 hós koráig csinálta így. Volt hogy csak 1x ébredt, volt hogy 5x is. Fogzás, félt, melege volt, stb. Magától elmaradtak az ébredések.
2011. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!