Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 héten vagyok, sajnos,...

4-5 héten vagyok, sajnos, jan. -ban volt egy missed ab. -m, akkor is nagyon szúrt a bal petefészkem, és most is. Éjszaka felébredek a fájdalomra. Megint probléma lehet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt,de nyugi ez a terhesség természetes tünete,nekem még most is fáj néha pedig már a 19.hétben vagyok.
2008. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül jelent rosszat, ne gondold ezt. Nekem is volt ilyen az első pár hétben és most 18 hetes vagyok. Ne félj, míg nincs folyásod(barna) vagy vérzés nem lehet gond.
2008. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást, rámfért:).
2008. okt. 3. 10:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

en 18. hetben vagyok, nekem neha piszkosul belehasit.. valszeg azert van, mert rosszul fekszem, megigazgatom magam, es elmulik.


viszont te.. el a negativ gondolatokkal. pozitiv gondolatok, rozsaszin pónik, stb. ne gondolj egybol rosszra. tudom, konnyu mondani, de ha jon egy rossz gondolat, űzd el egy mosolyjal.


nyugi. jó?

2008. okt. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyáltalán ne aggódj! Valószínűleg a bal oldali petefészkedből történt a kilökődés (peteérés), és így ott maradt vissza a sárgatest, ami szépen termeli a maga hormonkáját. Ez így van rendben!
2008. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!