Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyük ajándékba jövő...

Mit vegyük ajándékba jövő hónap végén 1 éves kislányunknak? Linket is kérhetnék?

Figyelt kérdés
Még pár napja áll,vagyis próbálkozik....tehát menni szerintem még nem mostanában fog!Olyan sok mindene van,és tanácstalan vagyok...
2011. máj. 3. 13:30
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi.vegyünk...
2011. máj. 3. 13:34
 2/7 anonim ***** válasza:

Linkelni most nem fogok, mert mindig törlik a válaszomat...


Én ilyenkor kinti játékot vennék. Homokozószett, hinta, kismedence nyárra, labdák, kismotor.

2011. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtál...


Miért törlik????Mi a baj vele?????

Igen én is ezekre gondoltam különben,de mindene van már ezek közül:(((

2011. máj. 3. 13:43
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

A lányom ilyet kapott szülinapjára. És imádja. most 14 hónapos, de minden nap játszik vele, nagyon jó kis játék. (tescoban vettem fele ennyiért!)

de most lesz a névnapja és triciglit akarunk neki venni.

(lábtartóval, szülőkarral)

És van még egy babája is ami beszél ha nyomjuk a hasát. Azt is szereti nagyon.

2011. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, igen, kaptam már pár figyelmeztetést a linkek miatt.


Akkor esetleg vastag színes aszfaltkréta, locsolókannák, óriási buborékokat fújó Dr. Buborész, könyvek.

2011. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi olyan ajándékot vettünk neki, amit évek múlva is elővehet és emlékezteti arra a bizonyos 1. szülinapra. Egy hatalmas plüss kígyót. Nagy plüss macija már van, azért lett kígyó. Tudom, nem túl ötletes, de nekünk nem ez volt a lényeg. Mindenféle játékot kinő előbb utóbb és azok kidobásra kerülnek, de a plüss az maradandóbb. Az 1. szülinap pedig elég fontos, hogy maradandó ajándékot kapjon. Szóval ez az én véleményem és ilyen a kígyónk.

[link]

2011. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válszokat,a buborékfújó és a kígyó nagyon tetszik!:)

14.15-nek üzenem!

2 hete vettem a lányomnak olyan triciklit ,amit leírtál!

Mindenhol 16 ezernél kezdődik és még vaterán is 10 ezer fölött van a licitje egy használtnak és képzelt el a Tescoban meg 8 ezer volt!!!!!:)

Nagyon szuper,fémvázas,nagyon stabil!


ez a fajta:


[link]

2011. máj. 4. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!