Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell szedni a méhpempőt...

Hogyan kell szedni a méhpempőt és mennyit? Tényleg segít a teherbeesésben? Inszemre készülök jövő hónap elején.

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ebben a hónapban kezdtem el szedni. Napi 2 kapszulát szedek,annyi a napi ajánlott,remélem minél előbb lesz hatása!
2009. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nekem nem kapszula van, hanem eredeti méhpempő. Tehát pempős. :)))Méhésztől vettem.
2009. nov. 2. 18:11
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan van. Napi 1 kávéskanál az adag. Én missed ab. után szedem, mert vastagítja a nyálkahártyát.

Mielőbbi babucit!

2009. nov. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ÉS már most elkezdjem szedni, vagy várjam meg az inszeminációt? (Dec. elején lesz kb.)
2009. nov. 3. 11:13
 5/12 anonim ***** válasza:

Nézd, én most mensizek először a műtét óta és elkezdtem. Még egy vérzés, és újra próbálkozunk. Azt olvastam, hogy legalább 4 hét a kúra, az enyém így 6 hetes lesz. (Köv. pé-ig gondoltam enni) Ha decemberben mész inszemre, kezd el Te is, így lesz ideje hatni:)

Sok sikert még egyszer! (2. voltam)

2009. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Laparod volt? Nekem szeptember elején csinálták, átjárható voltam. Pé-m nem nagyon van, azt próbálnak stimulálni. Most már úgy néz ki, hogy sikerült. 3 éve próbálkozunk.

Megfogadom a tanácsod, megettem az első kiskanálnyit.

Remélem mindketten mihamarabb sikert érünk el!!

2009. nov. 3. 17:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Lapar műtétre talán nincs szükségem (kopp-kopp-kopp). Van egy 14 hónapos fiam. 10 hónapos volt, amikor terhes lettem, még szoptattam. Sajna 12 hetesen vérezni kezdtem, és sajna már nem vert a kicsi szíve. Műtéttel fejezték be a terhességet. A dokim azt mondta, két mensi, és próbálkozhatunk. Múlt kedden jött meg először, és akkor kezdtem enni a pempős mézet. Ahogy írtam, 6 hetes kúrát csinálok, hátha első próbálkozásra sikerül a 2. baba.

Szorítok Neked is!

2009. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Tudsz mondani valamit? Már úgy értem, hogy jön a babád? Csak hirtelen eszembejutott ez a méhpempő, és hogy beszélgettünk róla. Nekem már nem kellett inszemre mennem, előtte spontán összejött. Nem tudom, hogy a pempő hatása-e, de én mindenesetre hiszek benne. Pénteken töltöm a 13. hetet.

2010. febr. 16. 14:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Rám éreztél, remélem. Már nem vártam, és nem is jött meg, a hőm fent van. Holnap tesztelek. Ha érdekel, megírom. (Utolsó)

2010. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja, még annyi, hogy karácsonykor is volt egy pozi tesztem, de átsuhant rajtam egy vírus magas lázzal, meg ami még "kell" és miután átment rajtam, megjött:(

Mindegy, majd most, amúgy én is hiszek a méhpempő erejében.

És nagy gratula Nektek!

2010. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!