Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mikortol, lehet,...

Szerintetek mikortol, lehet, a babat, sok, ember koze vinni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 1 - másfél hónap után. Addigra valamilyen szinten megerősödik az immunrendszere.

Én 1 hetesen biztos nem vinném el egy hónap elei nagy bevásárlásra, ahol tömve van az áruház.

2011. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 hónapos lesz, még mindig nem voltam vele plázában, vagy nagy bevásárlóközpontban. A sparba vittem ki egyszer, de ha apa vagy nagyi tud vigyázni rá, akkor inkább egyedül megyek. És ez még így is lesz pár hónapig!
2011. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 és fél hónaposan kezdtünk el kimozdulni. szerintem babafüggő és anyafüggő ez. fiamnak már kellettek az ingerek, szeret nézelődni... na meg én is kezdtem begolyózni itthon.
2011. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Október 13.-án szültem. Már 3-4 hetesen mentünk vele bevásárolni. Eddig nem volt beteg se. És nagyon élvezi mikor megyünk valahova, nem fél az idegenektől, mindenkire mosolyog aki megnézi. :)
2011. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát mi alig múlt két hónapos mikor repültünk vele, azóta is hetente három-négyszer megyünk boltba, plázába stb. Most 6 hós SOHA nem volt beteg, szerencsére én sem vagyok az a paramami fajta.
2011. máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ebbe a mondatodba egy vessző se kéne.
2015. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!