Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka van olyan aki nem...

Éjszaka van olyan aki nem takarja be a babát? Ha nem mozog az ember vagy a baba is akkor megfázhat, nem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nálunk nagyon változó,mert panelban lakunk nyugati oldalon,és vagy negyven fok van este mikor lefekszik a gyerek.Ha kicsit hűvösebb van,akkor kap hálózsákot,és abban nem baj,h kitakarózik,ha nagyon meleg,akkor csak egy body,és amikor mi is lefekszünk,akkor kap takarót.
2008. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Szia! A babákat szinte felesleges betakarni, mert úgyis kitakaróznak, én legalábbis mindig takaró nélkül találom az én picúromat, ha felébred. A nagy melegben maximum egy body+textilpelus, csak az érzés miatt, hogy nagyobb biztonságban érezze magát. Személyes tapasztalat, hogy mindig inkább akkor fázott meg, ha túl volt öltöztetve, és akkor nem fázott meg, amikor én azt hittem, hogy "na, most tutira megfázik".

Egyszóval: aludni jobb, ha nincs nagyon melegben.

2008. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre jó a body,a hálózsák és a kezes-lábas(pizsama)
2008. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NEM KELL AGYON ÖLÉTÖZTETNI MEG TAKARGATNI ÖKET EBBEN A NAGY MELEGBEN,NEM JO NEKIK.
2008. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam nem tűri meg magán a takarót, csak magához öleli és morzsolgatja, ha elalszik. Nem is erőltetem, hogy takarózzon be, inkább annyi ruhát adok rá, hogy takaró nélkül se fázzon meg. De ilyen melegben csak egy pelenkában alszik, vagy max egy body-ban. De nem bánnám, ha kicsit hűvösebb lenne, mert olyan édes pizsamát vettem neki tegnap... :)))
2008. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kislányom egyszál trikóban alszik. Sőt, ha mellettünk van, csak pellus. Mondjuk Ő "már" fél éves.
2008. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!