Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Testapolot vagy hintoport...

Testapolot vagy hintoport hasznaljak a babam borere?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a célod? Hová használnád?
2011. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat az egesz testere.
2011. máj. 3. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Felesleges irritálni ilyenekkel az egész testét. max a hajlatoka hintőpor melegben
2011. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha száraz a bőre akkor testápoló csak úgy nem kell nekik.

Személy szerint melegben sem használok hintőport a hajlatokra se. A nagy kb2hete látott hintőport mert kiborította, amúgy csak a köldökcsonkra használtam.

Feleslegesen szárít, csomósodik.

2011. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor mitol lesz olyan jo illatos a baba?A furdetotol?
2011. máj. 3. 21:08
 6/8 anonim ***** válasza:

A fürdetőtől:)

Az adja a babaszagot, ne meg a puki:)))))

2011. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is vettem hintőport,de egyszer sem használtam. Testápoló is csak akkor kell ha ki van száradva a bőre,amúgy szerintem nem. Néha az arcát kentem vele,ha fújt a szél,vagy mikor hideg volt télen,de már nem kell.
2011. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha bármilyen kence-ficét használtok a babátok finom gyönyörű bőrére, azzal teszitek tönkre!!!!! Nézzétek meg az összetevőket, és keressetek rá a neten, hogy melyik micsoda, és mit okoz? Még fürdetéshez sem szabadna mást használni mint tiszta vizet. A babák nem izzadnak, és nem lesznek büdösek ha naponta fürösztitek őket.

Mérgező vegyszerekkel vannak teli még a babáknak készült pipere szerek is! Csoda ha egyre többen lesznek allergiások?

Keressetek rá ezen az oldalon a rémísztő infókra:www.mannaszappan.hu

2011. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!