Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen testápolót, olajat...

Milyen testápolót, olajat használjak? Kiütések.

Figyelt kérdés
22 hetes babás vagyok. 2-3 hete vettem észre, hogy kiütéses vagyok, gondolom a testápolótól,mivel más új dolgot nem használok. Először a Johnson's babaolajat használtam, bízva benne, hogy mivel babáknak van kitalálva, rossz nem lehet...Hát nem jött be, pár nap használat után kijöttek a kiütések. Hozzáteszem előtte soha nem voltak ezzel gondjaim. Most vettem egy Garnier testápolót, szintúgy kiütések.. Mit vegyek, ami jó zsíros és tápláló? Tudom nincs rá garancia, hogy attól nem leszek kiütéses, de hátha valaki tud olyat, ami beválhat! Ötleteiteket előre is köszönöm!
2011. júl. 13. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Avontól (Planet Spa) is rendelhetsz olajakat. Nekem nagyon bejöttek. Amikor ez elfogyott csak Niveás babolajat tudtam venni, de nekem az is jó volt, bár nehezebben szívódott be.
2011. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a baba testápoló volt jó,a dove-tól nagyon viszkettem!
2011. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A Johnson's babaolaj ásványi olaj, vagyis kőolajszármazék, lehet, hogy érzékeny vagy rá. Én a babára sem kenném, amit orvos felír neki az növényi olaj.

Én natúr mandulaolajjal kenem a hasam, nincs benne vegyszer, elég könnyen beszívódik, de mivel olaj nagyon jól táplál.

2011. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a johnson's termekek koztudottan allergizalnak, nem ajanlanam babaknak sem. csak jo a marketingjuk.hipoallergen termek es jol zsirosit a la Roche posay lipikar termekcsaladja, de eleg draga. kozteset nem tudok ajanlani,mert a szinezett/illatositott termekek barmelyiketol kiuthetsz terhesen, maitol egyebkent nem, mert ilyenkor sok minden valtozik a testedben

egy allergologus anyuka

2011. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzőhöz! Patikában kapható hipoallergén, érzékeny bőrre való testápolót vegyél, a drogériában kaphatóak tele vannak minden vacakka, ami potenciális allergén. A Lipikar nekem is bejött (tusfürdő is van!), én bőrszárazságra használtam.

Van még valami, amit kevesen ismernek, a natúr, tiszta sheavaj (www.sheavaj.hu). Popsikenőcs mellé/helyett is használni fogom.


39h km

2011. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én baba olajat használok de nem vagyok allergiás szerintem próbáld meg a kakaóvajat vagy az extra szűz olíva olajat.


21hetes km.

2011. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítségeket! Utána nézek, mennyire drága az ajánlott termékcsalád.. Kakaóvajat eddig is használtam, lehet visszatérek rá! :) Csak tudnám, hogy lehetne kenhetőbb formába hozni?! Nagyon kemény.. Ha sok oliva olajjal felolvasztanám, vajon van rá esély?
2011. júl. 14. 17:42
 9/10 A kérdező kommentje:
Vagy marad a kézben olvasztás! :)
2011. júl. 14. 17:45
 10/10 anonim ***** válasza:
ha szereted a kakaovajat, a The Body Shop-nak van kifejezetten kakao vagy shea vajas termeke, aazal mar nem kell kinlodni olvasztani, emulgealva van
2011. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!