Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire aggódtatok? Mit...

Mennyire aggódtatok? Mit engedtetek 9 hónapos gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Mit játszhatott a kertben? Letettétek a fűbe, a földre, a betonra míg nem tudott csak mászni? Simogathatott kisállatokat? Szedhetett-e virágot? Homokozhatott? Engedtétek-e hogy a látogatók, a rokongyerekek felvegyék, puszilgassák? A lakásban mit lehetett és mit nem?
2011. máj. 4. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Kertünk nincs de csak azt néztem hogy bogyók ne legyenek bokron és gombák a füben.


betonra nem !

simogathatott felügyelet mellett

szedhetett

homokozóban ott ültünk mellette bár ekkor már több volt mint 1 éves.


felvenni ? nem kapkodták fel. puszilgatni csak a rokonok.

kézfogdosást nem engedtem.


lakásban elzártunk mindent ami veszélyes úgyhogy mászkálhatott.

2011. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kislányom most 9 hónapos,azt mondják,hogy én túlzásba viszem az aggódást....


Kertben még nem nagyon voltunk úgy kint,hogy letettem volna,csak a kezembe/kocsiba/pihenőszékben volt.Idegen helyeken,utcán nem teszem le,ki tudja,hogy mi van a földön.

A kisállatok simogatása nálunk abban merül ki,hogy játszik a yorkienkkal és az ismerősök kutyáival/macskáival,ha ott vagyunk náluk.

Homokozni még nem voltunk,de ahogy láttam,nem nagyon köti le.Majd ha nagyobb lesz,akkor talán...de még nem.

Engedem,hogy felvegyék,de a puszit nem annyira szeretem a kezén...Mert folyton beveszi a kis kezét a szájába és félek a baciktól.

A házban folyton a nyomában vagyok,szóval nem nagyon tud semmi veszélyeset csinálni:D

2011. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán letettem kisfiamat kint a kertben a fűre, a teraszra habtapin vagy takarón, a kavicsban is sokat ücsörgött, mászkált, szerintem nincs is az udvarunkban olyan kavics, amit ne nyalogatott volna meg. Szóval nem vagyok egy paramami. :)

Kutyust, cicát simogatott, persze utána kézmosás, nem engedtem, hogy a kutyás-macskás keze a szájában kössön ki. Virág és homok nem volt akadály, inkább csak arra kellett figyelnem, hogy ne nagyon kóstolgasson ilyen dolgokat, így elég sokszor védekezésképpen a szájába adtam a cumit, így nem érzett kényszert arra, hogy azonnal bekapja, ami a kezében van.

Kézbe vétel és puszi mehetett mindig is, normálisan persze, szájra és kézre nem.

Lakásban is mindig szabadon volt engedve, konnektorba tettem dugókat, és minden egyéb veszélyes dolgot levédtem fiók- illetve szekrényzárral.

2011. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok túlaggódós.

Nagyjából ugyanúgy volt, mint az előzőnél.

2011. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!