Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik csőrös itatópohár a...

Melyik csőrös itatópohár a legjobb?

Figyelt kérdés
Nekem olyan kellene, ami garantáltan csöpögésmentes, nem folyik oldalt sem.Nuk-os van, de az nem csöpögésmentes, az Aventes tanulópoharat pedig nem fogadja el.
2011. máj. 4. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Puha és kemény fejű csőrösből is nekünk a Beauty baby (Müllerben kapható, saját márkás, de tulajdonképpen igazából Nuby) vált be.

Bár a puha csőröst azért cseréltem le kemény fejűre, mert állandóan szétrágta kisfiam, úgy meg nem csöpögésmentes, illetve ha odaütögette valamihez, szintén ki tudta szedni belőle a vizet. De a kemény fejűt nem tudja sem szétrágni, sem pedig kinyerni belőle az innivalót máshogy, csakis ivással. :)

2011. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nuby nekünk is . Beauty baby is jó ahogy az első írta.

ami tök sz@r az az avent.

2011. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi tommee tippee vettünk először 4 hósat, majd később 9 hósat! Szívesen iszik belőle és nem csöppög!
2011. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Avent-es volt télen, hogy ha sétálni megyünk a vize ne hűljön ki, de ilyen téren nem vált be, meg el is tört. De amúgy szerette a lányom. Jó drágán vettem 3200,- volt. [link]

Majd vettem neki rossmann saját márkását 1200,-körül volt az ára, nem csöpög, tud belőle egyedül is inni 15 hónapos kislányom.

2011. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
a nuk-nak a szilikon csőrével próbáld meg. akkor elég csak egy pótfejet venni. ez akkor csöpög csak, ha nagyon rázza a baba :) (ezen a csőrön kisebb a lyuk, mint amit a baby rose-hoz adnak)
2011. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Dr.Browns, műanyag csőrű, nem csöpög(van szilikonos is, de azt nem ismerem).
2011. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én olyat szeretnék, amiből akkor sem folyik ha fejre állítja. Köszönök minden eddigi választ.
2011. máj. 4. 16:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi megvettük tök drágán az aventes tanuló szettet. Orrán száján csöpögött. Aztán vettünk egy kemény csőröset, nem vagyok biztos a márkájában, de azt hiszem mam volt, na az is csöpögött.

Képzeljétek még terhességem alatt amikor vásároltunk valamelyik boltban a vásárláshoz ajándékba kaptuk ezt.


[link]


El is felejtettem, hogy van. Na imádja a lányom. És egyáltalán nem csöpög, és tök jól tartja a hőt.

2011. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:03 vagyok

A Dr Brown akkor sem csöpög, ha fejjel lefelé rázom. Csak jól kell összerakni.

2011. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már nagyon sokat kipróbáltam (aventes, nuk-os, szinte minden márkát) és mindegyik jó volt az elején, aztán elkezdett csöpögni.

Aztán az auchanban vettem egy márka nélkülit pár száz ft-ért, mert a sógornőméknek is olyan van és nagyon dicsérte. Tökéletes választás volt, és ha fejre állítom akkor sem csöpög. Mivel nem tudom a márkáját csak körbeírom milyen: átlátszó műanyag a pohár rész és van rajta egy apró micimackós figura. A teteje csavaros, világoskék, de biztos volt más színben is. A szopóka rész kemény, és nem puha. Ezt már fél éve használjuk és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

2011. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!