Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik csőröspohár a legjobb?...

Melyik csőröspohár a legjobb? Olyat keresek, amiből nem ömlik hatalmas mennyiség a lányom szájába, ha megszívja.13 hós, és nem vált be eddig az itatópohár,3 fajtát vettem már, és mindegyikből nagyon jön a tea. Mindig félrenyel szegényem.

Figyelt kérdés
A poharas ivással meg az a gondom,hogy az összes tea a nyakában és a ruháján landol:)
2009. nov. 23. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Én disney-s csőrös poharat vettem a tescoba vagy az auchanba, már nem emlékszem, de ez olyan, hogy van egy szelep féle a csőr résznél és magától nem tud folyni, csak ha szívja a gyerek. A pontos márkáját nem tudom, mert a poháron nincs rajta, de a pohár fedele világos zöldes színű és micimackó mintás a pohár. Eddig csak ilyen színű tetővel láttam, azért írtam le, hátha úgy rátalálsz.

2009. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem a MAM-os, szelepes vált be. Eleinte szeleppel adtam neki, és mikor megtanult inni belőle és jött a nyár, nagyobb volt a foyladékigénye, kivettem a szelepet. Akkor megint kicsit figyelni kellett rá, amíg megszokta, de hamar ment.

A pohár is működik, csak türelem kell hozzá.

2009. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szelepeset/csöpögésmenteset keress,azt szívni kell,magától nem jön belőle.Nekünk olyan volt,amit az első írt,csak Füleses.:)
2009. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudom,türelem...:)

nekem van,de a lányomnak nincs hozzá türelme,hogy poharazzunk:)Nagyon mohón iszik(már 1 hetes korában is így szopizott)

2009. nov. 23. 18:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk tommee tipee van, nem csöpög és szívni kell így nem ömlik a szájába. Kipróbáltam én is, egész pici adagokat lehet kortyolni.nekünk sem megy még a poharazás( 15 hónapos), mert egész pici korától cumisüveghez szokott, azt hirtelen dönti, így akarja a poharat is. Volt már, hogy a turmixos poharat kikapta a kezemből és a körtelé beborította az arcát, még levegőt semm kapott szegény. Volt nagy visítás.:-) De egyszer tuti megtanulják!
2009. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én amerikából rendeltem, Gerber márkájú, magasan jobb az itthon kaphatóknál, szupi!!
2009. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
avent varázsitató
2009. nov. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
13 hónaposan igyon csak rendes pohárból, az enyém is abból ivott és iszik a mai napig egyedül 16hós most.
2009. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én a tescóban vettem disney mintás, csöpögésmentes, kemény az ivórésznél és ha földhöz veri se jön ki egy csepp se, de nagyon jól lehet szívni, ezer pár forint volt.
2009. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekunk Nuby Easy Grip non spill cup-unk van. csak az csoppenhet le rola, ami a csoron marad. kicsit nehez elmosni a szivo reszt, de nagyon szeressuk.

mullerben is lehet kapni.

2009. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!