Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb csöpögésmente...

Melyik a legjobb csöpögésmentes itatópohár?

Figyelt kérdés
Van 2 féle nuby-s itatónk,de mindegyik csöpög.Olyaz szeretnék ami tényleg nem csöpög!Egyáltalán létezik ilyen?
2011. jún. 14. 09:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem találkoztam vele, pedig mindenféle létező márkát kipróbáltunk már. Illetve volt, amelyik tényleg nem csöpögött, de azt meg még rosszabbul lehetett takarítani, mint a többit (fogpiszkáló, fülpucoló és társai).


Most újra babát várunk, de tudom, nem fogok neki itató poharat venni, inkább kupakos ásványvizes palackot, az már két gyerekemnél is bizonyította rátermettségét. Ja, és még olcsó is.

2011. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem tudom melyik jo, de az aventos nekunk csopog
2011. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nalunk csak egy nuby van, de tokeletesen bevallt. hol csopog?
2011. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nekem 5 van és az aventes a legjobb, nem csöpög és könnyen jön belöle :) a nuby az nagyon csöpögött nálunk is.
2011. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekünk Nuby és Tommee Tippee van, mindkettő csöpög.
2011. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nincs jól beledugva a szelep és azért csöpög?
2011. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
én ugy tudom, olat kell venni, aminek alul jön kia foganytuja, azok jok, nem terhelik a kupakot, nem abba kapaszkoduik a gyerek, ezért is csepeghet, nekem sima dm-s van olcso, de n mcsöpög
2011. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekünk Nuk-os van, nem csöpög.
2011. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szoval Nuby van nekem is, es nem csopog!! A szelepmentes van nekunk, mert letezik belole szelepes is. Mamm-ot is probaltam a szelepeset, de azt nem tudtam jol takaritani, mert nem lehet hozzaferni, es bepeneszedik. szal az kuka
2011. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van és egyáltalán nem csöppög,de takaritani szanaszét kell szedni!

2011. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!