Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet, hogy az egyik...

Hogyan lehet, hogy az egyik cicimből 110et tud szopizni a babóm a másikból meg csak 30at? Ezt ma mértem, de mindig ilyen óriási különbség van a kettő között, és kézzelfoghatóan feleakkora a jobb cicim. MIért?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül, általában nem egyforma a két mell. Nekem a jobb cicim másfélszer akkora mint a bal. Próbáltam már fejni, többet rakni a kisebbikre, hogy egyformán termelődjön a tej, de nem igazán használt semmi. Sőt, néha olyan érzésem van, hogy a bal, ami kisebb több tejet termel. Pl. szopcsikor ha a babám kiköpi, mert nézelődni támad kedve, spriccel belőle a tej, míg a nagyobbikkal ilyen sosem volt.
2009. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is így van. A balból 100nál többet sosem szopizott, jobból akár 200 felett is. Nekem sem jött be semmi, hiába fejtem.. ez van, az a favorit.

Most fél éves, el is kezdjük a hozzátáplálást.

2009. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!