Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 11 kölyökből álló alomból...

Egy 11 kölyökből álló alomból választottam kölyköt 7-hetesen hoztam el a kölyköt 1 hét múlva visszatértem a almot látogatni és a kutyák között méretben és testsúlyban óriási különbség van ez mitől van?

Figyelt kérdés
-Amikor választottam ugyan akkorák voltak méretben és súlyban az enyém körülbelül semmit nem változott az alomban pedig nőttek az ebek! Nem tudom hogy hol hibáztam voltam állatorvosnál azt mondta férges féreghajtva lett-nem volt megfigyelhető székletében féregnek nyoma meg mielött elhoztam lelett. Közép kategóriájú junior táppal etetem naponta 3-szor.Nincs rossz kedve,ugrál,mozog,de egyszerűen nem cseperedik!
2010. febr. 9. 18:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Nyugodj meg szerintem semmi baja a kutyulidnak.

Nekem két kicsi tesó kutyum van, majd fél kiló külömbség van a kettő között, pedíg ugyanazt eszik.

Egyik a mamájára hasonlít, aki kicsi, kecses, a másik a papájára, ő zömökebb, erősebb csontozatú.

/fajtatiszta kutyusokról van szó./

2010. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja!

Mé.g annyit, hogy valószínű, kicsit megviselte az otthon, gazdi váltás.

Majd megnyugszik mostmár és behozza a lemaradást, ne félj.

2010. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

Az is közbejátszhat, hogy a kutyáknál egy almon belül lehetnek a kiskutyák több apától. Talán a tied apja pont egy másik kan volt.

A keverék kutyusoknál nagyon gyakori, hogy az utódok különbözőek. Gondolj csak bele, ők egy időben született testvérenek, nem ikrenek számítanak emberi "gondolkodás" szerint. Lehet a génállományuk 0%-ban megegyező is.

2010. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Jókat írtak.Még az is lehet,hogy nincs kire irigykedjen.Nem kell senki elöl elenni a kaját,ezért kevesebbet eszik.Csak tippelek.
2010. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
én javasolnák a kiskutyulinak vitamint, megfelelő adagolásban sokat segít a fejlődésben, gondold át, nem kerül sokba neki.
2010. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Jó minőségű táp mellett nincs szüksége - sőt káros - a túlzott vitaminozás...


Azt nem írtad h fajtatiszta-e? Mert ha nem akkor meg pláne normális, h különbözőek a méretek.

2010. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Írta hogy közép kategóriájú junior táppal eteti, és direkt úgy írtam, hogy megfelelő adagolásban.
2010. febr. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Helló!Előre is köszi a válaszokat!Igen-fajtatiszta!amerikai stafford shir terrier !Tegnap akitől hoztam amúgy nagyon jó ismerősöm azt tanácsolta próbáljam meg a csukamáj olajat!

esetleg valaki használta már ??

2010. febr. 10. 08:26
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem írtad, fiú, vagy lány kutyulid van-e?

Az is lényeges, a lányok kisebbek pár centivel, és súlyra sem akkorák, mint a fiúk.

Én azt mondom, amíg jókedvű, szemre, tapintásra nem sovány, eszik rendesen, széklete is rendben van, ne adj neki semmit, csak a tápot.

Nincs azzal semmi baj, ha kicsit kisebb a többinél.

Nincs, akivel versenyezzen, ki eszi meg előbb a tápot, és így csak annyit eszik, amennyire valóban szüksége van.

A doki szerint is egészséges, akkor mi a gondod valójában?

2010. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%

Nem szeretnék bunkó lenni , de egy tenyésztő nem hagy 6-7 kölyöknél többet a szuka alatt , mert náluk nem az a lényeg hogy minnél több legyen hanem hogy minőségi legyen az az x kölyök!

Tehát akár milyen jó barátod is akkor is csak szaporító !

No de térjünk a tárgyra , a kölykök 11 en voltak , ami azt jelenti hogy kb . átlagosan egy szukának 10 csecse van , már itt is lehetnek külömbségek ,mert a gyengébbet elnyomja az erősebb béby :)

Én is hasonlóan voltam vele , csak mi 4 kölyökből választottunk , mégis az enyém valahogy "visszamaradt" nagyon meg voltam ilyedve , hú mi lesz csökött amstaffom van de jó , és így hogy tartjuk a kapcsolatot a többi tesóval is mind a 3 másik gazdi el van ájulva az én kincsemtől , pedig már 5 éves , tehát e miatt ne aggódj !

Most vásároltam egy másikat is kitűnő kutya , kiállításra vettem és teljesen más mint a kanom kölyök korban :)

Nyugi .

2010. febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!