Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Délután mennem kell nőgyógyász...

Délután mennem kell nőgyógyászhoz. A fiamat is "vinnem" kell magammal. Jelenleg felénk 3 fok van. Elvigyem vagy bízzam másra addig?

Figyelt kérdés

Fiam 7 hónapos múlt.Csak a pocakos(26 hetes) barátnőm tudna rá vigyázni otthon,de ha úgy döntök hogy viszem magammal a fiam is akkor elkísér bennünket ha kell.


Mit tanácsoltok?Ti hogy oldanátok meg?Kicsit aggódok mert esőt mond mindenfele.


2011. máj. 5. 07:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

délután országosan már legalább 15C lesz.

Nekem mindenhová vinnem kell a gyereket nem bánom persze legalább sétáltok egy nagyot.

Csak akkor kérném a babavigyázást ha nagyon esne v. igazán rosz idő lenne.

2011. máj. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem értem a problémádat.

A 3 fok a bajod vagy hogy nem akarsz a gyerekkel menni.

Mert gondolom a télen sem ültél bent egész nap a lakásban pedig akkor még -3 fok is volt.

Ha van akire rábízd akkor hagyd ott, én tuti nem cipelném a dokihoz. De ha nincs akkor vidd el.

2011. máj. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én minusz 13 -ban is vittem,mert nem volt kire hagyni,a másik meg hogy délután lesz tényleg vagy 15 fok...
2011. máj. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Akkor jó ha délután már melegebb lesz.


Egyébként nekem mindig mindenhova vinnem kell magammal,ez egy kivételes eset lenne,ugyanis nekem soha senki nem vigyáz rá,se a testvéreim,se a nagyszülők,még egy fél órára sem.


Mert a válaszokból úgy érzem azt gondoljátok,hogy túl kényelmes vagyok.

2011. máj. 5. 07:47
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

első.


nem gondolom hogy kényelmes vagy csak fura hogy a reggeli hőmérsékletet veszed alapul holott délután mentek majd.

ez -nem csak nekem - arra utalt hogy nem tudod délután milyen idő zsokott lenni.

a kényelmességet nyiltan nem mondtam spec. de ha van választási lehetőséged azt Neked kell tudni hogy élj-e vele v. ne és ha mást kérdezel erről abból az fog lejönni amit a többiek is írtak.


Ezeket a "gondokat" az ember - anya, feleség- nem beszéli meg mással. Szóval nem bántásból de Nőlj fel !

2011. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem gondnak élem,meg csak tanácsot akartam érni,mivel senkihez nem tudok fordulni,Ez olyan nagy probléma?Akkor elnézést kérek,hogy egyáltalán kérdeztem.Annak biztos könnyű akinek ott van az anyja,testvére stb mint segítség.Nekem nincs sajna.Ezért fórumozok,gondoltam itt megértő fülekre találok.
2011. máj. 5. 08:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi segítségem nincs. Szóval nem savanyú a szölő.


bocsi ha megbántottalak.

2011. máj. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vidd nyugodtan magaddal. Rétegesen öltöztesd, ha melege van leveszel róla valamit. Ha majd Oviba viszed télen reggel mínusz fokokban akkor is muszáj lesz. Csak bátran, nem lesz semmi baja. Én a kicsit (5 hós) minden reggel viszem mert a nagyot vinni kell suliba tök mindegy milyen idő van. Gyalog járunk mert 10 percre van.
2011. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Már megbocsáss, de szerintem a 7 hónapos kisfiad érettebb nálad. És hogy miért? Megmagyarázom.

1. Május van. A reggeli 3 fok nem marad délutánra is 3 fok, nem hiszem el, hogy ezzel nem vagy tisztában.

2. Van interneted, keresel egy időjárás-előrejelző oldalt, és megnézed, hány fok lesz délután. És hogy esőt mondtak? És? Mi van akkor? Esőben nem tudtok kimozdulni? Gondolom a babakocsidhoz van esővédő. Ezen egyszerűen nem tudom, mit lehet aggódni. Ráadásul nem is országos, óriási esőt mondtak, hanem egy-egy zápor előfordulhat.

3. Ne gondold, hogy mindenkinek van segítsége rajtad kívül.

4. 7 hónapos már a gyerkőcöd, ergo végigcsináltatok már egy telet is, akkor végig otthon gubbasztottatok? Ki se vitted otthonról?

5. Ilyeneken problémázni.... komolyan nem értelek.

2011. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Süt belőled a rosszindulatúság kedves utolsó!

Ha ízig-vérig belelátnál az életembe lehetséges hogy 5-ször meggondolnád hogy leblamálj-e.


Nem!nem gubbasztottunk télen sem bent.Nem is az idő a problémám,csak egyszerűen arra lettem volna kíváncsi,hogy ha van segítségem mára akkor vigyem igy is a gyereket,úgy hogy amig én bent vagyok a vizsgálóban akkor a barátnőm tud rá vigyázni,vagy pedig vigyem el barátnőmhöz a gyerkőcöt.Ennyi a lényeg.

2011. máj. 5. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!