Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » őszibarack-málna bébiételt...

őszibarack-málna bébiételt mikor adtatok először babának? és őszi-maracuja ételt? Nem lett baja tőle?

Figyelt kérdés

ráírva 4 hótól van, de aggódom, hogy fogja-e bírni. most 10 hós.

málnát tudtommal 1 év után, de inkább később ehet. (ebben csak a püré van, ha csak a magok miatt lehet később, akkor talán már adhatom.) maracuját nem tudom mikor lehet, gondolom később.


2011. máj. 5. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:

málnát másfél évesen de iparilag feldolgozott a málna nincs benne mag úgyhogy kaphatják.


déligyümölcsöt ami nem banán meg narancs azt 1 éves kor után.

2011. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezekből a bébiételekből kivonják azokat ami a babának megterhelő lehet. Tehát a málnás bébiételben nincsen mag,ezért adhatod. De a málnát amit a bokorról leszedsz,vagy megveszel a piacon azt csak később.

Gondolj bele,miért írnák rá hogy 4.hónaptól adható,ha ártana a picinek?!

10hónaposan az én lánykám a narancsot,és mandarint már magában ette.

2011. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már nyugodtan adhatod neki! Én adtam a lányomnak 5 hónapos korától, semmi baja nem lett tőle, (pedig én is tartottam ettől). Azóta is imádja!

Ószi-málnát még sosem vettem.

2011. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi!

akkor megpróbáljuk.

2011. máj. 6. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!