Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen multifunkciós babakocsi...

Milyen multifunkciós babakocsit vettél 100 000 Ft körüli értékben? Szereted?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Anmar Hilux, és nagyon szeretem! Maximálisan meg vagyok elégedve vele.


[link]

2011. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Giordani 3 per 8 at vettem,szerettem,de a sportrész nagyon keskeny,télre nem jó,nem ajánlom ez miatt.Ha most vennék 100000 ft ig,akkor használt Jane Slalomot vagy Nomadot vennék.Esetleg Camet,vagy Neonatot.
2011. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a GIORDANI 3/8 van. A mózes része keskeny, bár lehet, hogy kisebb babáknak jó lenne. Az enyimé beöltöztetve szűkösen fért bele. Az autósüléses részét nyúzzuk éppen, azt szeretjük, mert jól kilát belőle. De remek, amit az előző írt a sportrészről, az télen lesz aktuális :( Na de majd meglássuk.


Egyébként nagyon tetszett benne, hogy sok kiegészítőt adtak hozzá. A mózes része így, hogy nincs beöltöztetve, jó, ebben alszik nagyközben, de sétához már nem használjuk. 70 cm a hosszúsága (még 2 cm és kinőttük).

2011. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Top Ridert vettem 3 évvel ezelőtt 70.000 forintért. Most kezdte használni a 3. gyerekem, de még mindig újszerű.
2011. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Cam Combi Family

Nagyon szeretem! A hordozó jó kényelmes, tágas, a mózes szintén, ringató funkciós, nagyon szerette a babám. Még 7 hónaposan is elfért benne, a téli időben meg különösen jó volt, úgy aludt benne a friss levegőn, mint a bunda...

A sportrészét most használjuk, azt is nagyon szeretem, a napernyője minden irányban állítható, nem kupolás, hanem egyenes, ezért egészen le és előre lehet dönteni, imádom!

Jó nagy bevásárlókosár, egy bajom van vele, hogy nagyon kicsi az autó csomitartója, és nehezen fér bele (110 cm hosszú), és a kalaptartót ki kell vennem az autóból, csak úgy tudom berakni...

2011. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyenem van és semmi pénzért nem adnám!!!!!Kertvárosban lakunk,nagyváros mellett,sokat buszozok is.Nagyon kényelmes,jól téliesíthető,egy kézzel irányítható,és az egész ház belefér a kosarába:D!


[link]

a 3 kerekű változat,mert az fújható...

2011. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem szintén Coletto Austin 3 van, ugyanazokat tudom mondani róla, mint az előttem szóló. Kivéve a buszozást, mert az nem szoktam vele. Ami tényleg nagyon jó, valóban az egész ház belefér a kosarába.
2011. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem Chipolino Tianám van, akkor volt friss modell amikor vettem, 3 kerekű, és esernyőre csukható, és szuper könnyű, én eddig nagyon elégedett vagyok vele, és még 90 ezres árból is engedtek a boltban, mert nagyon sokmindent vásároltunk meg náluk :) Egyelőre a mózesben is kényelmesen elfér a pöttöm, remélem a sport rész is ennyire jó lesz4
2011. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!