Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olcsó háromkerekű multifunkció...

Olcsó háromkerekű multifunkciós babakocsit keresek, ötlet, ajánlat?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, hogy háromkerekű legyen, mert rossz terepre kell, de jó lenne ha újszülöttkortól használható lenne és nem lenne baj, ha van hozzá hordozó is, de az nem feltétel. Ötletet és ajánlatot is várok! Köszi
2011. márc. 16. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Egy jótanács:)!Inkább vegyél egy jóminőségű használtat,mint egy sz@r újat!

2011. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a 3. tényleg szuper!!!
2011. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
fúúú köszi és szerinted milyen kocsi ami jobb minőségű?
2011. márc. 16. 18:46
 4/13 anonim ***** válasza:
www.babaszafari.hu itt jó kis kocsik vannak, elég elérhető áron. Én is itt találtam magunknak kocsit. :)
2011. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1.vagyok!Én ilyen márkákat néznék,mint Quinny,Abc design,Coletto Austin,Chicco,Graco
2011. márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
aha, köszi! szerinted a coletto is jó márka?
2011. márc. 17. 09:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen!!!!2 barátnőmnek is van és nagyon nagyon imádják!Kipróbáltam is tényleg nagyon jó!
2011. márc. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsaid!szép napot!
2011. márc. 17. 14:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is van egy eladó Chicco 3kerekű. Itt a link: [link]


Gondolkoztam én is a safety-n (első válaszoló 3.ajánlata), csak az volt vele egyedül a bajom, hogy a kereke nem fordult, hanem csak dőlt. De ettől még lehet jó kocsi, nagyon hasonló az enyém, csak írtó könnyű kormányozni. Ha érdekel írj privit, az árról tudunk beszélni, üdv.

2011. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szia

nem azért mert én pont 4kerekűt hírdetek, de 3kerekűvel nem mennék rossz "terepre".

a kocsim amit eladok :

[link]

2011. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!