Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa HA vaníliás tejpépet...

Milupa HA vaníliás tejpépet ízesíthetem-e valamilyen gyümölccsel? 5hós a babám nem eszi meg csak öklendezik tőle.

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém se ette..7 hónapos korától kezdte eszegetni, most már simán bevág egy nagy tálkával (9 hónapos)

Anyatejes, ugye? Az általam ismert szopis babák egyike se ette meg 6 hónapos kora előtt a tejpépet, nem tudom, miért! ( Kb. 5-6 pici van a közvetlen környezetemben)

Nekem ízlik :)

2011. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is a HA-s pépet próbáltuk, nem ette meg, kiköpdöste, ő is öklendezett tőle...

Vártunk egy hónapot, szép lassan elkezdte nyammogni, aztán kipróbáltuk a Nestlé folyékony tejpépjét, ami gyümölcsös, vagy gabonás, és azt szerette! Valahogy simább az állaga, mint ezeknek a kikeverősöknek, jobban csúszhat neki! Kóstoltatni kell, hogy nehogy allergiás legyen, mert ezek nem HA-sak!

Az én lánykámnak nem kellett a HA pép, nem volt komolyan indokolt, mert nem allergiás senki a családban, de az első 6 hónapban "kötelezett" rá a doktor néni... :)

2011. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, tehetsz bele bármilyen gyümölcsöt.

Habár nálunk így sem csúszott.

2011. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Anyatejesek vagyunk csak már eszik mást is és a doktornő ragaszkodik a HA-s tejpéphez,de nálunk senki sem allergiás.Próbálkozunk.
2011. máj. 7. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!