Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik mikrohullámos sterilizá...

Melyik mikrohullámos sterilizálóba fér bele egy 260 vagy 300 ml-es cumisüveg is?

Figyelt kérdés
Aventes mikrós sterilizálóm van, ami tökéletes volt mindaddig, amíg a kicsi üvegeket használtuk. Most már nagyobb üvegekből iszik, ami olyan magas, hogy nem lehet rácsukni a sterilizáló tetejét. Tudtok nekem magasabb mikrós sterilizálót ajánlani?
2011. máj. 7. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt aventos sterilizálóm,de abba befért a 260-as!Igaz nekem a sterilizáló nem fért be a mikróba:-) Semmi sem tökéletes:-)
2011. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van, tök egyszerű mezei párezer forintos, és a nagyon magas cumisüvegek is beleférnek: [link]
2011. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első: az Aventes 260-as üveg valóban belefér, de más típusú cumink is van, és az már nem jó bele. Ja, és a mikróba nekünk sem fér bele. :)

Kedves második: Köszönöm a tippet, ilyet fogok venni!!!! Úgysem akartam nagy összeget költeni rá.

2011. máj. 7. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!