Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Pampers...

Mi a véleményetek a Pampers Sleep&Play pelenkáról?

Figyelt kérdés
Szeretném kiprobálni, mert ugy tünik ez nagyon jó áron van!De mégis milyen ez a pelus?Hallottam, hogy nincs rajta gumirozás...ez nagy baj?Minden véleény érdekel!Napközben is ezt szeretném használni!Köszi!
2011. máj. 7. 10:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyébként a müller saját márkás (beauty baby) és a dm-es saját márkás pelusok sokkal olcsóbbak, mint a pampers, és ugyanúgy gumírozott oldalt a tépőzárjuk, mint az active baby-nek, esetleg próbáld meg azokat.
2011. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet az előttem szólókkal,én mind a két fiamnak ezt használom,használtam,nekem ez az egy vált be!Semmi mást nem használtam mert egyik sem volt jó!Sokkal többször volt baleset,pedig mindenfélét kipróbáltam már!
2011. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát úgy látom nagyon sokaknak nem jött be, ezek szerint az én babám másként működik. Ő is 3-as pelust hord már. Többször vettem nagy kiszerelésű Pampers active baby-t, de az rendszeresen átázott. Nem nagyon, de gyakran éreztem, hogy olyan nyirkos a kis ruhája. Azt hittem sokáig, hogy csak én érzem úgy; aztán persze kiderült, hogy nem. Egyik ismerőstől kaptunk ajándékba sleep&play-t, azóta is azt használom. Abba még nem tudott annyit pisilni, hogy átázzon, pedig nem lett kevesebb a pisi. Szóval nekem nagyon bevált, és engem az sem zavar, hogy nem gumis. De szerintem ez függ a baba testalkatától is. Próba szerencse... Ja, én éjjel-nappal ezt használom.
2011. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az én babám nem duci, szoval talán nála befogy válni!Nem?
2011. máj. 8. 09:42
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem is kettes méretig nagyon jó volt,aztán a 3asnál már alig vártam hogy elfogyjon.Neked lehet hogy jó lesz,mert nem ázik át,de a babádon ha összezárod a tépőzárat és utána jól lakik,kigömbölyödik szerintem már szorítani fogja.
2011. máj. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Huuu csajok vettem 1 csomaggal, de ez tényleg szörnyű!:S:)

Köszi mindenkinek!

2011. máj. 25. 11:18
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom nem veszel többet :)) Szép napot!
2011. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Hát az tuti!:)

Neked is!

2011. máj. 25. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!