Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Pampers...

Mi a véleményetek a Pampers pelenkáról? Nektek mennyi időt bír ki?

Figyelt kérdés
Még sosem vettem,kaptam az alkalmon és vettem egy nagy csomagosat,mert akciós volt.Nem tom nektek mennyit bír ki,de kislányom 2 óra múlva teljesen pisis volt...Elég vékonynak tünt ahoz képest,amit szoktunk venni.Megfogadtam soha többet nem veszek ilyet...
2010. máj. 6. 11:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Sleep and Play, amit amúgy mindenki leszól, simán kibírja az éjszakát 10 hós lányomnál, nappal is 4 órát, pedig nagyon sok folyadékot fogyaszt.
2010. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Nekem most 4 hónapos a fiam, kezdettől pamperst használunk. Pisinél semmi gond nem volt, néha kakinál fordul elő, hogy hátul kifolyik, de az olyan nagy adag is! Éjszaka sokat pisil és 9 órát alszik és akkor sem ázik át. (ez az active baby pelus)
2010. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Átázni nálunk sem ázik át a pampers, azt használjuk, pont azért, mert jó vékony. A premium care-ből nem folyt ki semmi, de most gazdasági okokból a normál pamperst vettem, ebből sajna néha kifolyik a pisi is. Ez nem tudom, hogy mitől függ, és hogy a premium care-ből miért nem. Ettől függetlenül mi továbbra is ezt használjuk. A nedvszívó képességével nincs bajom, van, hogy estétől reggelig 12 órát is bír. Midig valamilyen akcióban veszem, így olcsóbbra jön ki.

Egyébként minden babánál más, ami bejön, és az igények is mások.

2010. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én active baby -t vettem,de nekünk nagyon nem vált be.Asszem maradok a réginél,csak gondoltam kipróbálom ,ha már ilyen olcsó volt...
2010. máj. 6. 11:43
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Active baby-t használunk, négyes méretet, és este fél 8-tól reggel 6-ig az van rajta, annyit alszik, és semmi baj vele. Kislányodnak biztosan más a testalkata, az is nagyon sokat számít ám!
2010. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Nálunk a pisi soha sem folyt ki, vagyis egyetlen egyszer, még az elején az 1-es méretnél. Viszont kaki gondjaink minden méretnél voltak-vannak, már 3-ast használunk. Viszont kétségtelen, hogy bár nekem enyhén "kényelmetlen" a kakis cuccokat mosni (nem is a mosás a gáz, hanem a gyerek kivakarása úgy, hogy ne legyen a feje búbja is kakis :) ), a gyerkőcnek mégiscsak ez a vékony és puha pelus biztosan kényelmesebb, mint a merevebb-vastagabbak (használtam babylove-ot és tescosat is, mindkettő jobban fogja a barnamacit, mint a pampers, de jobban ki is pirosodik a kislányom bőre a gumírozások alatt...). Amúgy meg tényleg minden gyerekre más-más típus jó. Az is lehet, hogy az a méret, amit most vettél neki, már kicsi vagy éppen még nagy a te babádra, mert a tól-ig kiló határt nem szabad szentírásnak venni.
2010. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
active baby 2-es van most itthon, simán kibírja este 10-től akár reggel 11-ig is (elég rosszul aludt éjszaka, reggel, mikor kelt, nem tettem tisztába, hogy gyorsabban visszaaludjon). Az a kaki, amelyik ebből kifolyik, más pelusból is ugyanúgy kifolyik.
2010. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Én nagyon rossz véleménnyel volt eddig a pampers pelusról,de most kicsit több mint egy hónapja ezt használjuk.Nagyon jó pelus az 5-ös mérete vált be nekünk csak.Estére liberót adok a fiamra, de volt már két három éjszaka amikor apuka véletlenül pamperst adott rá éjszakára semmi gond nem volt vele,szépen kibírta az éjszakát.

2010. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

A fiam egyik nap épp, hogy felkelt, és visszaaludt, 12óra után sem ázott át neki.

Tudom tudom nem mszabad annyi ideig benne hagyni, de megszenvedte a fogacskáját, teljesen hulla volt, nem volt szívem még ezzel is zaklatni.

2010. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez babafüggő, van akinek beválik, van akinek nem.Én is vettem egyszer akciósan egy 150 darabosat, azt hittem soha nem fog elfogyni.A szagát is utálom, ráadásul állandóan átázott.Éjszakára nem is mertem ráadni.Most már jó pár hónapja liberót használunk, még soha nem volt baleset, pedig néha termel akkora adagokat, hogy csak nézek.Szóval nálunk nem vált be a pampers.

/Z/

2010. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!