Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Fifi című mese inkább...

A Fifi című mese inkább fiúnak való, vagy lánynak, vagy mindkettő nézheti?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:

A Fifi virágoskertjére gondolsz? Szerintem uniszex, ennek a célkorosztálynak még nem nagyon gyártanak külön lányos meg fiús meséket.


Mondjuk én a DVD borítója alapján a lányomnak vettem névnapjára, de ő nincs annyira oda érte, a kisfiam meg imádja, szóval ezen igazodj ki :)

2011. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
H mar valasztani kell akkor lany de amugy mindketto
2011. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

fiú nem nézheti, szigorúan tilos, rá is van írva a borítójára! ;)


ne viccelj már, nézheti fiú is :)

2011. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A kisfiam most 21 hónapos, de eddig még nem nagyon találtam neki olyan mesét, ami igazán neki szólna. :-(

A fifi virágoskertje volt eddig az első, de semmiképpen sem szeretném félrenevelni valamilyen lányos mesével. :-)

2011. máj. 7. 15:29
 5/10 anonim válasza:
a fifi az aranyos mese, öcsém is szereti. ha még adhatok tanácsokat (ezeket is nézheti bárki, de inkább a fiús felé hajlanak) |roary, a versenyautó|bob a mester|franklin|pöttöm george|maja és miguel|trex express| ha még más is eszembe jut, leirom :)
2011. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem minden gyerek nézheti,emiatt nem lesz identitászavaros :D


Az én unokahúgom meg rajong a Scooby-Doo-ért(ami nem olyan lányos...),de imádja a rózsaszín dolgokat és egyáltalán nem viselkedik fiúsan.

2011. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj már!Akkor a Thomast,meg a Roaryt csak kisfiúk nézhetik?!3 éves lesz a kisebbik fiam,és imádja a Fifit.A barátnőm hasonló korú lánya él-hal a Thomasért.Ennyi.
2011. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A lányom (30 hónapos) szerint a fiús mesék:

Roary

Franklin

Babar unokája

Diego ( a Dóra abszulút lányos, ez a kedvenc mese :-D)

Eliás, a mentőhajó

Ezek jutnak hirtelen eszembe

2011. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia. Ezen ne aggódj. Én most 18/L vagyok, de amikor kicsi voltam, nagyon szerettem a fiús játékokat is. Van egy bátyám, és ha együtt játszottunk, mindig fiús játékokat játszottunk, és egy idő után már magamtól is. Pl voltak makettkatonái, és rájuk voltam teljesen kattanva, meg kisautói, tengeralattjárója, kishajója... De ugyanúgy barbie-ztam, mint a többi lány, volt barbie házam, barbie ruháim, plüssjátékaim, és mesefilmekből is néztem hercegnőseket is, meg duck talest meg bud spencer filmeket is. és semmi bajom nem lett, max annyi hogy nem lettem egy nyafogós kis p*csa, de ez nem akkora hátrány...

tudom, hogy te most a mesére gondoltál, de szerintem arra ugyanez vonatkozik. nem ismerem, amiről beszélsz, de szerintem minden mese mindenkinek való.

amúgy pedig olvass neki inkább sokat! grimm meséket, meg andersent, hidd el a gyerekek jobban szeretik, ha a szüleik hangja mesél nekik, és a képzelőereje is nő.

de ettől függetlenül bármit nézhet szerintem, ami gyerekek számára ideális.

2011. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam is imádja.mert kedves,és színes figurák vannak benne.Másik nagy kedvence a Chuggington.
2011. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!