Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császármetszés után 10 hónapra...

Császármetszés után 10 hónapra volt problémája valakinek a vágási varratokkal?

Figyelt kérdés
tegnap előtt a vágási hegemnél nagy duzzanat lett,kifakadt és büdös váladék folyt belőle elmentünk az ügyeletre vele a doki nagyon durva volt és jól kinyomkodta nekem semmi fertőtlenítés és érzéstelenítés nélkül,de nem tudta megmondani mi lehet az én nem mentem vissza másnap,Bactroban antibiotikumos krémmel kenem most. Mégis mi lehet az? most meg egy 1f-os nyi lyuk van rajta.
2009. márc. 10. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem császároztak, viszont műtöttek mással, velem is volt ilyen. Kezeld, de szerintem mutasd meg másik orvosnak is. Ha jobban begyullad akár szét is válhat egy részen a heg, nagyobb problémát okozva ezzel. Ne hagyd, hogy elintézzenek azzal, hogy kenegesd. Addig járj orvoshoz ameddig meg nem gyógyul, hajlamosak lerázni az embert....Felszívódó varrat volt? A belső gondolom mindenképpen. Azzal lehetnek gondok, gyakran rosszul szívódik fel, a szervezeted megpróbálja kilökni. De lehet "csak" helyi bakteriális fertőzés miatt is.
2009. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem felszívódó rendes varratom van
2009. márc. 10. 19:07
 3/3 anonim ***** válasza:

A belsők mindenképpen felszívódóak.A mélyebb részektől nem lehet varratot szedni.De mindegy is mert egyébként is begyulladhat. Még eszembe jutott-azért is fontos a kezelés mert a gyulladás után elképzelhető, hogy kevésbé esztétikusan gyógyul a seb-jobban látszik majd. Előfordulhat később is ilyen gyulladás a hegeden, akár több helyen is, ez alkati dolog többek között-nem mindenkinek egyformán gyors, hatékony stb a sebgyógyulása.

Ne aggódj, kezeld, ha nem lesz jobb menj vissza a dokihoz, szerintem gond nélkül elmúlik rövidesen.

2009. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!