Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császármetszés után mikor...

Császármetszés után mikor kezdhetek el futni?

Figyelt kérdés
6 hetesek vagyunk a kisfiammal,de már most alig van tejem,tápszerrel pótolom neki már 3 hete.pontosabban alig tudom már most szoptatni.Ezért gondoltam arra,hogy sportolnék már,mert nagyon sok kg rajtam maradt.
2011. szept. 28. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Istenigazából akkor, amikor úgy érzed, hogy készen állsz rá. Ettől függetlenűl az orvos véleménye a legfontosabb!!!


Én sürgősségi csázárral szűltem, nem volt egy egyszerű beavatkozás. 11 hetes a lányom, de örülök, hogy élünk.

Nekem eszembe nem jutna, hogy neki álljak sportolni, pedig van még rajtam bőven.

Szülés óta viszont 17 kilót fogytam és jelenleg is fogyok még.

+25 kg zártam a terhességet!

2011. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 6 hetes vagyok a kislányommal, és én is császáros...Eddig volt tejem, a héten elkezdtem futni....Ma már tápszert kellett neki adnom :-((( LEmondással jár, de megéri, nekem a tejem elmegy tőle, nem kockáztatok, pedig még 8 kg rajtam van, utálom ezt a sok kg-ot, nem jönnek rám a ruháim, mindig olyan gondot okoz, hogy mit vegyek fel.... Próbáld meg a norbi diétát, attól még a tej sem megy el. Ha meg már teljesen elment, nekem régen mindig a 90 napos diéta vált be, azzal olvadtak le rólam a kg-ok! Meg a Hoodia sprayről is jókat hallottam, de ezeket tényleg csak akkor próbáld ki, ha teljesen elment a tejed...a picinek szüksége van minden csepp anyatejre, én most azon küzdök, hogy viszahozzam, pedig hidd el, engem is iszonyúan zavarnak azok a plusz kg-ok!!!!!!!! Amúgy jól vagytok 6 hetesen? Pocakfájós?
2011. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem pocakfájós,és köszönjük jól vagyunk!

A 90 napos diétát én is csináltam már,de visszajöttek a kg-ok,amikor abbahagytam.Szülés óta rajtam is van még + 8 kg.

Az zavar igazából a legjobban,hogy akkora maradt a hasam,mintha még mindig 6-7 hós terhes lennék,sokan azt kérdezik még most is,hogy mikor megyek már szülni?

2011. szept. 28. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy a belső izmaidat erősítsd meg tornával, addig ne kezdj el futni, mert még jobban megnyúlnak!!
2011. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fókuszban volt az egyik este, három kismama 100-140kg súllyal, mindegyik lement 60 kg körül, úgy hogy délután 4-5 óra után már semmi nem ettek, addig mindenfélét.
2011. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 haramia ***** válasza:
100%
Bár én "csak" 9 és fél kilót szedtem fel terhesség alatt, mikor hazaértünk szülés után (szintén sürgősségi császár) még maradt rajtam 3. Azóta semmit nem csináltam csak szoptatok, babázok,játszunk, sétálunk napi 1 órát, amikor alszik: takarítok, vasalok, mosok és ha még marad idő gyorsan eszek, fürdök :D ez számomra keményebb mint egy kardioedzés anno :) már kevesebb is vagyok, mint amivel teherbe estem (57 kiló) De, amúgy a hat hetes vizsgálaton a doki biztos megmondja (nekem azt mondta bármit lehet csinálni, én meg mondtam, hogy akkor aludnék leginkább :D )
2011. szept. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!