Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is fölösleges?...

Szerintetek is fölösleges? Szerintem olyan jó lesz pár év múlva. :-)

Figyelt kérdés

Azt mondják felesleges ennyi minden......

Van egy babanaplóm. Ebben irom le, hogy miket érzek, mi történik a babával stb. Van egy albumom, amiben pocakképek vannak hétről hétre, és van még egy albumom, amiben a babám uh-s fényképei vannak egyenlőre, mert még nem született meg :) Ebben az albumban minden hónapban ragasztok képet, hogy mennyit változik 1év alatt :)

Szerintem olyan aranyos és jó ezeket visszanézni. Valakinek csinált hasonlót?


2011. máj. 8. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem felesleges.:) a gyerek legalább majd nagykorában is látni fogja,hogy hogyan lett ő:D
2011. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem felesleges,szerintem aranyos ez az egész :)
2011. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet. Kár hogy én lusta voltam ehhez, pedig lett volna rá időm. Én a gépen írtam naplót, azt jó hogy megtettem, mert vissza tudom majd idézni a terhességem minden pillanatát. Viszont alig van rólam pocakos kép, ami meg van azt se tudom már hány hetes vagyok rajta :-((( Most 2 hós a babám, egyfolytában fényképezem, de eddig nem volt időm rendszerezni. Felraktam a gépre, és összekeveredett minden, szóval már most se tudom, hogy melyiken hány hetes :-((( Te jól csinálod nagyon!!! Örök emlék, jó lesz visszanézni.
2011. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
nem felesleges, jó, hogy van. A kérdés, hogy a köv. babánál is lesz-e türelmed ilyesmire. Vagy a kistesónak majd azt mondod, hogy bocs, a nagytól nem volt időm rá? Én nem csináltam, de nekem nem is hiányzik, és időm sem volt ilyesmire. Gratulálok, hogy van türelmed hozzá:)
2011. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy felesleges :D

Nekem is van és örülök neki,hogy mindent bele tudok írni.

2011. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass azokra, akik ezt mondják. Az én nagyfiamnak a tizedik születésnapjára az volt az egyik ajándéka, hogy egy lefűzős mappába beletettem mindent, ami addig róla szólt. Kezdtük a terhesen elvégzett leletekkel, uh képekkel, kórházi zárójelentéssel, a családtagoktól kapott jókívánságos üzenetekkel, amiket akkor kapott, amikor hazahoztam a kórházból, az egyévesen körberajzolt tenyérlenyomatával, utána az ovis rajzokból beletettem néhány "gyöngyszemet",fényképeket ragasztottam kartonpapírra és mindegyik mellé írtam pár sort. Szóval egybegyűjtöttem minden fontosabb eseményről valamit az addigi 10 éve alatt. Amikor átadtam és ő belelapozott a nyakamba borult és elsírta magát (velem együtt) annyira meghatódott. Úgyhogy ennél nagyobb ajándékot nem adhatsz neki. :)))
2011. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem sem felesleges es en is elterveztem, hogy majd mindig irok naplot, de gyerek mellett sajnos nem sok idom van.Este orulok ha felhoiltan beesek az agyba :(

Banom, hogy nincs naplonk, de a nap vegen annak is orulok, hogy elek.De ha hozza energiad, akkor nagyon jo lesz kesobb!

konnyu szulest!

2011. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem is van babanaplóm, a nagyobb történéseket írom bele, és vettem egy füzetecskét, amibe havonta írok a babáról egy kis összefoglalót, de már két hónapos de még nem írtam bele semmit :(, sajnos amikor már időm lenne, túl fáradt vagyok. Nagyon jó, hogy neked ennyi időd, energiád van rá, folytasd, de arra azért gondolj, ha lesz még babód a következőről is ennyi mindent "kell" dokumentálj, mert ha nagyobb lesz és csak az egyik gyereknek van naplója a másiknak meg már nincs akkor az fájó dolog lehet.


A fényképezős válaszolónak tipp:

elvileg számitógépeden megtudod nénzi a kép adatai között, hogy mikor készült, ill. mikor tetted fel a gépedre, így tudod mappákba csoportosítani, melyik hány hetes korában készült.

2011. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én is csinálom, bár nem ennyire precízen mint te.

problémás terhességem volt, inkább csak a gondokat írtam bele és 1-1 pocakképet, UH képet.

na de mióta megszületett mindent :D


meglátásom az, hogy ezt magunknak írjuk, nem nekik. őket szerintem nem fogja érdekelni hány hónaposan ültek fel és mikor jött ki az első foguk, de nekünk nagyon jó lesz rajta nosztalgiázni :D

2011. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
dehogy felesleges! én blogot írok róla:))
2011. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!