Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem fölösleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem fölösleges valakin számon kérni olyat, ami meg sem történt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl. egy srác udvarol egy lánynak, de idő közben egyre jobban megismeri, és rájön, hogy nem illenek össze a lánnyal. A lány ezután kiakad és haragszik az illetőre. Erről a szituációról mi a véleményetek?
2011. okt. 20. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
ami nem megy azt nem kell eroltetni, tovabb kell lepni es kééész..
2011. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy a lány nem olvasott Spílhóznit. (értsd: az a normális menete a dolgoknak, ami történt.)
2011. okt. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krvua ***** válasza:
nőből van...megteheti.
2011. okt. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem erről,hogy ha két ember megismerkedik..akkor utána,ha nincs meg az a bizonyos szikra közöttük,akkor lényegtelen a dolog! De az,hogy nem illenek össze? Ezt nem egészen értem...miben nem? :)
2011. okt. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem kellett volna hülyíteni. a lányok utálják az olyan fiút, aki maga se tudja, mit akar.
2011. okt. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!