Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjátok a bébikajákat a...

Hogy adjátok a bébikajákat a babátoknak (4hosakat), csak magába vagy pl. a sütötök, vagy a sárgarépa püréhez kevertek még mást (alma, krumpli, barack)? Mert nekem a sütötökpüré nagyon folyos és igy nem eszi szivesen.

Figyelt kérdés
Raktam hozzá sinlacot de akkor is nagyon folyos volt szinte lefolyik a kanálrol,mit csinálok rosszul?5,5honapos a fiam és 1 honapja kostolgatunk.
2009. márc. 10. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
5.5 hós az én fiam is.Én kevertem neki,igy nem is kellett annyit venni az üvegesből.A répapüréhez krumplit főztem,a zöldborsóhoz is,a sütőtök feléhez almát reszeltem,a másik felét összekevertem egy fél ü.barackkal,stb.Jókat lehet kutyulni,kihivás is,h.soha ne legyen maradék,de én minig élvezem.Jó próbálgatást!
2009. márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én inkább magam főztem a babámnak, így könnyebb volt szabályozni a sűrűségét. Persze eszünk üvegeset is, dem szokott olyan durván folyós lenni.
2009. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha főzöd neki, akkor kevés főzőlevet adj hozzá, úgy turmixold, ha kész bébikaját veszel, akkor keverd olyannal, ami szilárdabb. Pl. ennyire szilárd a finomfőzelék, vegyes zöldfőzelék, borsófőzelék, sárgarépapüré, krumplifőzelék stb. De ha üvegeshez adsz saját magad által főzött krumplit, az is jó. 9,5 hós kislány anyukája.
2009. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!