Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Április közepere várom a...

Április közepere várom a babámat! Milyen (müanyag v. üveg), mennyi es mekkora cumisüvegeket vegyek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én vettem egy Aventosat az műanyag,és 125-ős,a másik üveg az baby jou az 140ml.
2009. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk babylove van, a DM-ben vettük. kettő jó ha van. Egy az itatásnak, egy meg a lefejt tejnek vagy tápszernek. Kellemes babavárást!

2009. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Avent 125ml-es 4db. Figyelj a cumikra is (fejre) hogy újszülöttnek való legyen.
2009. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 1 db Avent cumisüveget vettem, újszülött cuclival, de felesleges volt. 3 hónapos a babám, és még ki se bontottam szerencsére, mert csak szopizik. Az újszülött cucli felesleges volt, az üveget majd később tudjuk használni, ha majd inni fog.

Szerintem ne vegyél előre sok cumisüveget!! Vegyél egyet, és ha kell még, legfeljebb vesztek még.

2009. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is csak egy cumisüveget vettünk, ha valami történne, de eltelt vagy 5 hónap mikor először használtuk mert szépen szopizik. Úgyhogy szerintem se vegyél többet mert feleleges, ha meg kell akkor majd veszel még.
2009. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenkepp muanyagot vegyel, hiszen az nem tud osszetorni, ha szukseg lesz ra sokaig kell ugyis.

1-et vettem, de 5 honapig nem is kellett.

Ne vegyel sokat, ha kell, barmikor barhol venni tudsz!

2009. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi vettünk egy kicsi és egy nagy Tommee Tippee cumisüveget egyes feltéttel. Nekünk szükségünk volt rá sajnos, de elég volt így is kezdésnek.
2009. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!