Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babám hátrafeszíti...

9 hónapos babám hátrafeszíti magát, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kb. 2 napja csinálja, ül az ölembe és le akar menni vagy épp lerakom és nem akarja, időnként ordít is hozzá. Teljesen hátra dobja magát, ha a kezemben van félek, hogy eltöri a gerincét annyira, ha meg a földön, akkor beüti a fejét, annyira. A mozgásfejlődése teljesen normális, minden szakasza megvolt, már jó ideje mászik, stabilan ül magától, kapaszkodva feláll, stb. Kicsit nyűgösebb is mostanság, gondolom a foga miatt és ezt a hiszti féle ordítást is a hátrafeszítéssel egyidőben kezdte el. Mitől lehet és mit csináljak?
2011. máj. 9. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy a foga miatt vagy pedig az,hogy nem jó neki ölben,inkább állna-menne!
2011. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egyszerűen az akaratnyilvánítás szerintem. Semmit ne csinálj, vigyázz, nehogy beüsse magát, de amúgy ne reagálj rá, mert akkor azt látja, hogy hopp, ezzel el lehet érni anyánál sok mindent, akkor ezt a viselkedést jól megjegyezzük. :-DD Persze ez nem tudatos...:-)


Az én lányom is hasonlókat produkál...

2011. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! 9 hónaposan már hiszti? Igyekszem figyelni, csak nagyon új ez a viselkedés, mert eddig nem volt, most meg szinte folyamatos tegnap óta. Vergődik, dobálja magát, üt e kezével és közben veszekszik, ordít. Ijesztő! Azért is ijedtem meg, hogy vmi idegrendszeri probléma. Eddig semmi baja nem volt, nagyon jó baba.
2011. máj. 9. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:

mintha keresztfiamat hallanám csak nála az volt a különbség,hogy az anyukája mindig ilyenkor letette, kivette a babakocsiból,

mikor épp mi volt a baj neki


az utolsó hozzászólónak van 100%-ban igaza, ez az akaratnyilvánítás részéről

2011. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a helyzet. Ha valami nem tetszik neki, így fejezi ki. Én ha ilyenkor az oldalára szoktam letenni, így nem üti meg magát.
2011. máj. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!