Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van jó tipp horkolós apukák...

Van jó tipp horkolós apukák részére? Nem tud tőle aludni a baba meg én sem, ezért apa a másik szobába alszik. Nagyon hiányzik. Hasonló eset?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak egyszerű, de hatásos sebészeti beavatkozások, én úgy tudom, ha nem betegség az oka akkor csak ezek segítenek tartósan:(
2009. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van , én már a terhesség alatt sem aludtam tőle, már a végén kiköltöztem a babaszobába. Négy hós a baba, mi ketten alszunk a párom meg a hálóban egyedül:( nagyon rossz ez igy, házaséletünk egyáltalán nincs:( de attól tartok hogy ha visszamegyek mellé aludni, csomószor felkelek, de nekem talpon kell lenni a babával nappal, nincs idö a nyüszögésre. Szóval engem is érdekelne a véleményetek, ötletetek.....
2009. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mintha mostanában reklámoznának a tv-ben valami szert horkolásra: Silence...
2009. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó-ez az a tapasz? Mert az nekem nagyon nem tűnik megbízhatónak...Egy férfi orrára hogyan ragadna már rá?:))))

De most komolyan, az én orromon sem "csontszáraz" a bőr reggelre, egy férfié sokkal zsírosabb, nem? Hogyan ragad már rá egy ilyen tapasz?

2009. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

ezt találtam nektek, de nem tudom, h milyen, csak beütöttem google keresőbe, h horkolás ellen. többek között ezt is kidobta.

2009. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem ezek nem hatnak. A horkolás a lágy szájpad rezgése (hacsak nem vmilyen betegség, egyéb elváltozás okozza-ezekben az esetekben orvosi kezelést igényel), tehát nem hiszem, hogy hasonló készítményekkel meg lehetne akadályozni ezt a rezgést. Ezért szoktak műtétet végezni, legtöbbször sikerrel.
2009. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi is ugyanígy alszunk sajnos. :(

Csak mi a hálóban a gyerekkel, apuka meg a nappaliban. Ő kel korán, mert megy dolgozni, és így egyszerűbb. Néha bebújok mellé, aztán megyek aludni a "helyemre". Ő nem egy vékony típus, most épp fogyózik, mert régebben mikor karcsúbb volt, akkor kevésbé horkolt, legalábbis nem ébredtem fel rá. De lehet az is, hogy csak én alszok éberebben a gyerek miatt. Az orrtapasz semmit nem ér, azt mi már próbáltuk.

2009. márc. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orrtapasz nálunk egyáltalán nem vált be... Viszont múlt héten vettem gyógynöveényboltban Adenol nevű cseppeket (kb 1600 Ft), és úgy néz ki, hoyg ez használ!! Nagyon erős mentolos illata van, kispárnára is kell csepegtetni belőle. De már majdnem teljesen abbahagyta a férjem a hprkolást, és napról napra javul a helyzet!
2009. márc. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet,párom bárhogy fekszik horkol mint a medve.Ő jelentkezett egy alvásklinikára,majd április elején megy.Mert a horkolásnak sok oka lehet,ami nemigazán jó.Remélem segíteni fog!
2009. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!