Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálsz, ha a baba nem...

Mit csinálsz, ha a baba nem akar aludni éjszaka?

Figyelt kérdés
Néha előfordul, hogy a fiam éjjel felébred és nem lehet visszaaltatni. Ilyenkor mi a helyes magatartás? Hagyjam magára az ágyában,és várjam meg míg fáradt lesz, s utána altassam vissza vagy ringassam? 6 hónapos a kicsi
2011. okt. 4. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ringatnám. Az megnyugtatja.
2011. okt. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ringatnám. Vagy megszoptatnám, ha szopizik.
2011. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én 10 hónapos kisfiam az utóbbi hetekben csinálta azt egy párszor, hogy éjfél után felébredt és csak gagyorászott a kiságyban, nem akart aludni. Mindig bementem hozzá adtam neki cumit, de pár perc mulva megint kezdte. Egy órahosszáig csináltam ezt mindig, míg végül szopival visszaaltattam. Szerencsére csak párszor fordult ez elő, azóta megint végigalussza az éjszakát. De ha megint nem akarna aludni, nem próbálkoznék a cumival, hanem egyből ciciznénk.
2011. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Néha nálunk is előfordul, hogy a 7 hónapos lányom megébred, és nem nagyon akar aludni. Múltkor 50 percig gagyogott magában.

Én be sem megyek olyankor. Amíg nem nyüszög, nem sír, addig nem megyek. Általában elgügyög, elmászkál kicsit, aztán visszaalszik.

Mondjuk nem is szopizik már, és nem is cumis, így ezek nálunk eleve kilőve.

2011. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én ilyenkor ringattam kicsit, megnyugtattam, és visszatettem az ágyba, addig simogattam a hátát amíg el nem aludt. Nem kapcsoltam villanyt, nem beszéltem hozzá. Így tudta hogy ilyenkor nincs játék aludni kell, de ott voltam mellette, nem hagytam magára. Elég fárasztó volt, de szerencsére nem csinált belőle rendszert.
2011. okt. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

enyém csak etetés után alszik vissza(tápszer)

PRÓBÁLTAM MÁR, HOGY NEM ETETEM MEG, DE nem működik.

2011. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
maradj mellette,es ha nem sir ne kapcsolj villanyt es ne is szolj hozza,ha sir adj neki egy pici tejet vagy teat hatha ugy elalszik!!!nekem is vannak ilyen problemaim de ha tejet adok oda azzal vissza is alszik,pedig reggel pont ugy kapom a cumisuveget ahogy odaadtam,csak eppen megkostolta:)
2011. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szathmary89 ***** válasza:
6 hós fiam néha felébred és csak dumcsizik. Nem zavarom meg, ha neki ez így jó. Szépen visszaalszik. Ha sír (vagy hajnali 5 után dumál), akkor szopi és alszik tovább.
2018. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!