Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos kisfiam eggyaltalan...

6 honapos kisfiam eggyaltalan nem gugyog, mar vagy 3 hete. Csak neha visit. Normalis ez?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak szünetek. Nálunk a visítós korszak már megvolt, most a "kocsis" hangsúly a divat. Csak azt mondja őőőő, de olyan dallammal mintha kocsmában kötekedne.
2009. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:))))) Aranyos lehet!

Nagyon koszonom, megnyugodtam. Hat nalunk surun vannak szunetek, es kicsit aggodom, hogy miert, hiszen sokat jatszom vele, nem hanyagolom el, beszelek hozza, na de nem egyfolytaban, mert arra keptelen vagyok. Lehet ilyen csendesebb fajta?

2009. márc. 10. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is normális. Nekem majd' 5 hós a lányom és én szinte folyamatosan lököm neki a sódert (nagy dumás vagyok). El is kezdett 3,5 hósan gagyogni (giii, aga, egü, heööö, stb), majd totál abbamaradt. 2 hétig meg sem szólalt, csak vigyorgott. Aztán hellyel-közzel "beszélgetett". Most egy hete be nem áll a szája, egyfolytában mondja a magát és hatalmasakat visít és kacag. Amikor a nagy szünet volt, mondta a férjem, hogy most biztos csak figyel, szívja magába az infot.
2009. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a biztatast! Mostmar akor nem aggodom annyira. Biztos "gyujti az infokat".

Boldog babazast kivanok mindenkinek!

2009. márc. 10. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj rajta! valami nagyokos könyvben olvastam amúgy, hogy abban az időszakban, mikor fizikai dolgokban fejlődnek, a szellemi dolgokban kicsit szünetet tartanak. Lehet, hogy nálatok valami nagy előrelendülés készül, mondjuk forgás, kúszás, mászás, ülés, akármi, ahol tartotok! Amúgy nálunk a sikítás után a vezetős korszak következett be, brümmög, egyfolytában. Ez feletébb jó, ha sárgarépát eszünk, mert még a szomszéd fal is sárga és persze megfog mindent:-))) figyeld a mozgását, lehet hogy meglep valami új dologgal, aztán hirtelen kommentálja is majd valami újdonsült hanggal:-)
2009. márc. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!