Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális a széklete?

Keditt kérdése:

Normális a széklete?

Figyelt kérdés
2 hetes kisfiam anyatejes és napi egyszer tápszert is kap este. A kaksi szép sárga darabos de vizes is,úgy értem amikor kakil akkor szinte átlátszó vízzel jön neki a sárga darabos kaksi.Ez nem most jelentkezett nála,mindig ilyen neki...
2011. okt. 27. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kisbabáknál a mustársárga, és a zöld kaki teljesen normális. A kis göbök is normálisak benne, ne aggódj.
2011. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia.Nem a sárga darabos kaki miatt aggódtam :) az a furi,hogy vizes neki úgy jön a kaksi,hogy mellette tiszta víz is folyik neki,nem sok nem olyan mint egy vizes hasmenés csak nem tudom,hogy az normális-e hogy olyan víz is folyik ki neki a kaksi mellett vagyis azzal együtt.Nem tudom érted-e :)
2011. okt. 27. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:

szia! ezt találtam:

"A vizes széklet mindig gyanús! Különösen, ha gyakran van ilyen, és kicsípi a kicsi popsiját. Ebben az esetben hasmenésről van szó. Ha a baba eleget iszik, akkor nincs gond, ha nem, akkor próbáljuk minél többet itatni a kiszáradás elkerülése végett. Ha a hasmenéshez láz és hányás is társul: irány az orvos! Ha csak magában jelentkezik és 1-2 napon belül megszűnik, és a gyerek eleget iszik, akkor valószínűleg csak futó gyomorrontásról van szó – a kicsik mindent a szájukba vesznek, hajlamosak titokban belenyalni a kutyakajába, a játszótéri homokba, a virágföldbe…"

[link]

2011. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok. egyébként nálunk is előfordul néha. nemtudom mitől, csak szopizik. most 9 hetes.

még ezt is olvasd el, ha gondolod.

[link]

2011. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés,köszi a választ :)
2011. okt. 27. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!