Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma voltunk a kisfiammal 1...

Ma voltunk a kisfiammal 1 éves státusz vizsgálaton. Ahol mondta a doki hogy nincs leszállva a heréje a fiamnak. Volt a kisfiad hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Megosztanád a beavatkozásokat?

Előre is köszi


2011. máj. 10. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Most lesz kettő a csemetém. Egy évesen még vándorolt neki, de nem vészesen. Most néztem, hogy nagyon durván vándorol, szóval dokinak kell "elzárni" a feljáratot. Ha nem teszik, akkor nagyon rossz esetben felkerül a hasüregbe, és ott komoly gondokat okozhat. Pontos menetet nem tudok. Kíváncsi vagyok én is. Amúgy ha felkeresel gyerek urológust akkor mindent részletesen elmagyaráz, remélem:)


Amúgy mit jelent, hogy nincs leszállva? Sose volt a zacsiban, vagy ki-ki járkálnak belőle?

2011. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rendszeresen jártunk urulógushoz, mindkettőnek vándorol fel-le. Ez normális azt mondja.2 és 4 évesek. Nálunk a bőrt kellett feltépni szegénykémnek. Eleibe azért kellett nézetni, mert nem volt leszállva a heréje, de erős nyomásra megállapította, hogy nem a hasüregben van hanem lenntebb. A hasüregben maradt volna, az nagyon veszélyes, hisz veszélyezteti a nemzőképességét, nagyon meleg van ott a herécskéknek ami káros. Szóval ha hasüregben maradt azonnal urulógos. Egyébként is vidd el. Hisz kezedben a jövője.

Sajnálom, hogy nem tudtam pontos választ adni. Én úgy emlékszem régen azt mondta, hogy műtét kéne, ha hasüregben maradt volna.

2011. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnak is vándorolnak a heréi.

Januárban beutaltak a gyereksebészetre, ott herevándorlási zavart állapítottak meg. Majd injekció kúrát kapott a fiam, három héten keresztül heti egyet. Ezután várni kellett három hetet (ez idő alatt jelentkeznie kell az injekció hatásának). Sajna csak az egyik jött le a helyére. A másikat műteni fogják. Jövő héten fekszünk be. Utána tudok bővebben írni róla.

2011. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!!

Jövőhét szerdára kaptunk időpontot az urológushoz. Remélem nem lesz komoly baj.De nagyon félek :(

2011. máj. 10. 21:24
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 14:45

mennyi idős a kisfiad??

2011. máj. 11. 14:29
 6/8 anonim ***** válasza:
14 és fél hónapos
2011. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

14:45-ös vagyok.

19-én megvolt a műtét.

Műtét előtt infúziót kapott. Műtétnél két helyen vágtak. Egyiket a kukija felett a bal oldalon a másikat pedig a bal herezacskónál. A zacskót azért nyitották meg, mert oda rögzítették a herét.

A fiam észre sem veszi magán a vágásokat, fájdalmai nincsenek.

2011. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!!

Örülök hogy nem viseli meg a kicsit.

És jobbulást kivánok neki!!

2011. máj. 22. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!