Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetesen voltam tegnap...

38 hetesen voltam tegnap vizsgálaton és akkor volt egy kis vérzés, ma reggel pedig a bugyiban volt barnás alvadt vérhez hasonló vmi. Lehet az a nyákdugó?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
lehet, de nekem a vizsgálatokkor szintén vérzett, a második gyereknél elég rendesen. mindkettő császáros lett, mert nem akart megszületni. egyébként ha elmegy a nyákdugó, még akkor is van, h nem indul be a szülés, csak pár nap múlva. azért már átnézheted a pakkod újra amit viszel magaddal, hátha hirtelen kell. sok sikert és könnyű szülést kívánok. :)
2008. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ és a segitseget...és miert lett neked csaszaros végül?mert nem tágultal?
2008. aug. 12. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:
kislányomnál este fél 8-kor mentem föl megfigyelésre, álítólag gépen kimutatható fájások voltak. én annyit vettem észre h nem bírtam ébren maradni két fájás közt. hozzá teszem nagyon erős a fájdalom küszöböm. másnap délutánra annyira kimerültem és a baba is, h kezdett elmenni a pulzusunk.-->császár. fiamnál már muszály volt, mert az első császár előtt volt egy méhen kívüli nagy műtétem, a hasfalam nem bírta volna az erőlködést. kiírt idő után lett mindkét baba császározva. rengeteg szülés lement mellettem míg korházban voltam, láttam jobbnál jobb szüléseket. 12 perces, fájásokkal együtt. 35-37 perces sima iker szülés, mégsem bánom h császár lett a vége, mert tudom, h a gyerekek miatt volt rá szükség. kislányom 2,5 éves 14 kg. kisfiam 6 hó, 10 kg. életerős vidám teremtések.
2008. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!