Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hós kortól kezdtetek...

Hány hós kortól kezdtetek főzeléket adni vacsorára?

Figyelt kérdés
Ekkor mennyi tejet evett babátok?
2009. márc. 10. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! 7 és fél hós a lányom, még mindig rengeteget szopizik. Eddig délelőtt és délután egy kis gyümit, délben egy fél üvegnyi főzeléket evett. Ma fürdés előtt adtam neki először vacsorára főzeléket. Nem tudom, miért épp ma, de valahogy úgy éreztem, jólesne neki. Meg is evett egy fél üveggel, aztán megfürdettem, de ugyanúgy szopizott, mintha semmit nem kapott volna. Mondjuk mi még mindig szopizunk éjjel is, max. 3 óránként kér, van, hogy gyakrabban.
2009. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én reggel szoptattam, délben 180 főzi, délután 180 gyümi 15-kor, 18-kor és utána igény szerint szopi. De éjjel 2-3 alkalommal szopizott a lányom, így étrendváltást javasolt a doki 8 hósan , meg a védőnő is.

Azóta 10-kor gyümi, délben főzi, 15-kor szopi, 18-kor megint főzi (ez általában nincs 180) és 21-kor szopi. Azóta elég kiegyensúlyozatlan az éjjel, volt hogy reggel 7-ig aludt, de volt, hogy 2-4-6 órakor is szopizott.

Nem a kora, inkább az igénye határozza meg a kétszeri főzit.

1 éves korig kell a napi 2 tejalapu kaja. 7-8 hós babának még a 3-at ajánlják.

2009. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
.
2009. márc. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!