Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtatok főzeléket a...

Mikortól adtatok főzeléket a babátoknak? Mivel kezdtétek a hozzátápit?

Figyelt kérdés

Olyan sokfélét lehet olvasni,pl a üveges bébiételeken rajta vanhogy 4 hós kortól.

Én most úgy érzem kevesebb a tejem és a dokinő azt mondta ha gondolom kezdhetem kóstoltatni az almát.De mikor lesz amikor az kivált egy étkezést?

4,5 hós baba anyukája


2009. máj. 22. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapos kortól kezdtem (mondjuk nekem elég volt a tejem, a te helyzeted más) almalével, aztán reszelt almával. Főzeléket (főtt krumplit) úgy kb. 2-2.5 hét után kapott, de mire kiváltottunk egy étkezést, addigra eltelt több, mint egy hónap. Most lesz 10 hónapos, mostanra már a tízórait, ebédet és az uzsonnát kiváltottuk, cxsak reggelire és pótvacsorára szopizik (van egy Sinlac + gyümis töményebb vacsora is).
2009. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még egy darabig csak kóstoltasd őket. Én komolyabban 5 és fél hósan adtam és nem vacakoltam a mennyiségekkel sokat, ha láttam h nincs baja tőle másnap már annyit evett amennyit akart. Alma, krumpli, sütőtök, répa ezek az elsők és ezeket kombinálhatod.
2009. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ne add fel, próbáld meg inkább többször mellre rakni. Lesz tejed, meglátod, sokan hamar feladják. A legjobb a babának, ha 6 hós koráig nem kap mást. Ha nagyon szükséges, akkor almával kezd, először a levével, később pürét. Kb 3 napig csak 1 félével kóstoltasd. Először csak pár kanállal. Aztán lehet krumplit, sütőtököt, barackot, sárgarépát stb.
2009. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni more milk kapszulát?
2009. máj. 22. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:

írd be a google-be és már ki is dob 1-2 oldalt.Nézz meg többet,mert az árak eltérhetnek. [link]

én anno innen rendeltem,én megvoltam velük elégedve.

2009. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hahó, én láttam More milk kapszulát itt a dunakeszi Kenguru Kid-ben, lehet másikban is van.

Minden jót Neked!

3 hós bébi anyuja

2009. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!