Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb.2 éves babával már szoktato...

Kb.2 éves babával már szoktatok játszani puzzle-t? Ha igen, hány darabosat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább formaberakó fa játékokkal. Vannak állatosak, járművesek.
2011. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én 2 éves lányom az ilyen fajta kirakókat szereti:

[link]

Igazi puzzle-t még nem próbáltam vele játszani.

2011. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Habtapit puzzle-ként használja, amúgy két darabosat (azaz sok darab,és kettesével egy pár, azokat kell megtalálni, általában 4-5 párt tesz ki, aztán megunja)
2011. máj. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen,van egy puzzle könyve ami 6-os,és nagyon szépen kitudja rakni,ha nem sikerül elsőre majd próbálgatja,megtanítottam neki forgatni,hogyan illessze oda,mi az hogy sarok,meg a széle,már nagyon megy neki.26 hónapos.
2011. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyerektől is függ. 16 hós volt a lányom mikor kapott egy 24 darabos fa kirakóst, valaki linkelt is ilyen képet, csak kevés darabbal. 3 nap alatt megtanulta kirakni, nagyon szerette. 2 évesen 15 db-os puzzle-okat rakott, olyat aminek van kerete, de rendes puzzle. Már keret nélkül rakosgat, 24 db-os és 30 db-os körüli van neki, a nagyobba még kell segíteni. Most 2,5 éves.
2011. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!