Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsija van 1 év...

Milyen babakocsija van 1 év fölötti babádnak? Milyet érdemes venni? Nekünk trekko van, de már nagy és nehéz cipelni.

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
haberkorn variosport van.
2011. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb esernyőre csukható. Nem is tudom a márkáját, tesz-veszen vettem újonnan, 5000ft körül. Már a 2. gyerekkel nyúzzuk.
2011. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekunk Britax van. Ez eleg konnyu (6.4 Kg). Lapra csukhato es eleg kis helyen elfer. Mi nagyon szeretjuk. Az uloresze jo szeles igy telen sem fog gondot okozni ha jol fel kell majd oltoztetni a babat.

Kisfiam 15 honapos.


[link]

2011. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]

Nem a legolcsóbb, de a legjobb:-)

Könnyű, kényelmes vele mozgolódni, akár rosszabb úton is. Másodikkal vagyok terhes és még így nagy hassal is könnyű az összehajtása, felemelése. Nagyon szeretjük. Mi tavaly vettük akkor még "csak" 30 ezer volt...

2011. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a Hauck Caprit, nem ajánlanám, mert nem állítható a lábtartója!


Nekem Hauck Malibum van!

Tökéletes,és imádom!:)


[link]

2011. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hauck Malibunk van, a sötétkéket nemrég vettem akciósan Brendonban. Könnyű,kis helyen elfér, könnyű összecsukni. Széles az ülése. Egyszerű, praktikus babakocsi.
2011. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

15:47 vagyok

Nekünk van a Hauck Capri típusú kocsink és egyáltalán nem baj, hogy nem állítható a lábtartója, mert egy ekkora gyerek már nem alszik el a kocsiban, csak nézelődik, nem kell felemelni a lábát. Fél óránál többet nem is tölt el benne, mert megunja és akkor jön motorral, vagy gyalog. Igaz Ő már 2 éves, de mióta megvettük (1 éve) sosem volt hátrány a lábtartó. Ez már nem pici alvós babáknak van kitalálva.

2011. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagytesotol orokolt BeBe Go. Egyszeru esernyos kocsi, de van kis bevasarlokosara, napfenytetoje. Konnyu, egyszeruen csukodik, kis helyen elfer. Nagyon szeretem, pedig mar jo 5 eve vettuk.
2011. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

16:17-es vagyok, a Malibus!:)


A Capri valóban, nem pici babáknak van kitalálva, az én fiam 1 éves,és nekünk is volt H. Capri babakocsink.Ő kifejezetten nem szerette, hogy lóg benne a lába, állandóan, a karfára akarta szegénykém feltenni, így kb 1 hét után megváltam tőle.

És akkor vettem a Malibunkat!Nagyon szereti,és szerintem jó dolog, ha felteheti a lábát, ha meg akarja lóghat is benne. Szerintem jobb így , hogy több alternatíva közül lehet válogatni!

De minden baba más...

2011. máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hauck Malibu!
2011. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!