Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil AR Optima tápszert...

Milumil AR Optima tápszert meddig adtad babádnak? Meddig támogatott? 5 hónaposan még mindig bukik.

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki kellene vizsgáltatni, nem e refluxos. 5 hósan már nem nagyon szoktak bukni.

Egyébként kb. 3 hós koráig kapta, utána nem volt rá szükség.

2011. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

6 hósan csökkent a bukások száma, most 7 és fél hós, mikor jön a foga, megint sokszor bukik. Nem refluxos. Egyszerűen ő ilyen.

Mi nem kaptunk AR tápszert, és nem is sűrítettem a tápszerét, mert fejlődött rendesen.

2011. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálunk is fogzik már. Lehet ettől az, hogy bukás elleni tápszert eszik mégis bukik?
2011. nov. 10. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Én annyira örültem, mikor 6 hósan 1 egész hétig nem bukott. Akkor már kijött 2 foga.

Aztán megint bukni kezdett, 2 hét múlva kibújtak a felsők.

Megint volt kis szünet, és most megint bukik, megint jön 2 foga.

Ha hízik rendesen, ne foglalkozz a bukásokkal, el fog múlni. Azt meg, hogy meddig használjatok AR-t, a dokiddal beszéld meg.

2011. nov. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, én úgy tudom, abból is van kettes, ami szintén támogatott.
2011. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kislányom 1 éves koráig itta, addig biztos, hogy támogatott volt. Az én lányomnál enyhült a bukás amikor elkezdett magátók felülni, (ez 7 hónaposav volt) de igazi javulás akkor volt amikor már darabos kaját evett, ez kb. 10 hónapos korában volt. Ja és ő sem volt refluxos.
2011. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!