Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az asztalra szerelhető etetősz...

Az asztalra szerelhető etetőszéknek milyen előnyei és hátrányai vannak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Én gondolkodtam rajta, hogy vegyek e, de nem vettem.Túl veszélyesnek tartom. Nálunk a konyhában járólap van, ha esetleg leszakadna az asztalról, nagyobb baj is történhet!!!


1 dolog van ami szerintem mellette szól, hogy nem foglal akkora helyet, mint 1 etetőszék!

De én inkább kerülgetem az etetőszéket,ami 2 ember helyét foglalja, de tudom, hogy abból valószínűleg nem fog tudni kiesni!

2011. máj. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van mindkettő. Az asztalra szerelhetőt nem rég vettük használtan, mert 2 hétre vidékre utaztunk és nem akartam, hogy a kocsi csak etetőszékkel legyen tele. Vagyis az előnye az (szerintem), ha utaztok, akkor kisebb helyet foglal. Hátránya: nagyon stabil asztalnak kell lennie ahhoz, hogyha bele teszed a babát, akkor ne billenjen fel az asztal. Mivel az én babám már 14 hónapos, tutira akartam menni és aláraktam azért egy széket. Nos! Addig, míg a "rendes" etetőszékben normálisan megül, addig az asztalra szerelhetőben az tetszett neki, hogy az alatta lévő székre rátette a lábát és majdnem kimászott belőle. Bocs', hogy hosszúra sikeredett, de minden napra én nem használnám az asztalra szerelhetőt.
2011. máj. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk pont az asztalra szerelhető volt sikeres. A fiam imádta, hogy együtt ülhet velünk az asztalnál. Sokat használtam:-) Az tény, hogy gyerek függő a dolog, mert az unokaöcsémet is beletettem és Ő viszont utálta:-)
2011. máj. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kisfiamnál szóba sem jöhetett, mert születésétől kezdve nagyon erős, aktív baba volt, simán lerúgta volna magát.

Olyat vettünk, ami fából van és szét lehet szedni külön asztalkára és kis székre. Ezt is oda lehet tolni az asztalhoz. Az más kérdés, hogy később, mikor a lábával elérte az asztalt, ezzel együtt is feldöntötte volna magát. De akkor elfordítottuk. Most meg már leül velünk rendes székre.

2011. máj. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi úgy használjuk, h széket tolunk alá (így nem tud leesni)

előnye: hogy kis helyet foglal, velünk egy asztalnál van, hordozhat

hátránya: amíg kisebb volt, alig látszott ki belőle, és csak úgy tudtam etetni ha az asztal sarka köztünk volt, ő az egyik oldalon, én a másikon, és így sem volt kényelmes (etetőszékben veled szemben van)

2011. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Egy barátnőm egyébként ezeket írta:

Amire NAGYON-NAGYON figyeljetek, hogy mennyire könnyű vagy nehéz az asztal. Mi erre nem is gondoltunk, és az egyik etetésnél mivel egy ponton volt csak súly, és az asztal nem volt olyan stabil (na ekkor rájöttünk), Márk kezdett hátra esni. Na az asztal nem biztos, hogy ráesik, mert ugyebár a széknek erős fém rögzítője van, de akkor sem lett volna kellemes. Szóval onnantól most az asztal másik végénél (ami nálunk a falnál van) egy cipősdobozba tettünk 10 kg-os súlyt. Így már mondhatni 100%-osan stabil lett, mikor ficánkolt benne, akkor sem moccant meg az asztal.


A lényeg, hogy én nagyon ajánlom, Márk már lassan 2 éves, és még mindig ezt használom. Én sokkal jobban szeretem, mint az állót, mert abból állandóan csúszkált, igaz lehet ott is lehetett volna rögzíteni, mint egy babakocsiba, de én nem találtam semmi kapcsot, de az sokkal macerásabb ott kapcsolgatni, mint csak hupsz, beleültetni. Szóval nagyon ajánlom! Egyébként szerintem ezek nem kopnak és nem rongálódnak, így én néznék a Vaterán vagy a Teszveszen, tuti tudnátok ott is venni, de amúgy sem olyan vészes az ára.

2011. máj. 20. 09:30
 7/7 anonim ***** válasza:
nekünk volt ilyen de valahogy annak a kialakitása olyan volt h az a rész amin ül,mintha az asztal felé lejtett volna,nem volt igy kényelmes neki mert mindig elörecsuszott.vettünk egy ikeásat,ezt kicsire szét lehet szedni és tuti stabil.
2011. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!