Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készüljünk fel a nyárra?

Hogyan készüljünk fel a nyárra?

Figyelt kérdés

Szeptemberben született a lányom, egyelőre az is zavarja, ha a szemébe süt a nap séta alatt.Mit tudok ezzel kezdeni?

Ha viszem sétálni, hogyan öltöztessem fel 30 fokba?Kenjem be az arcát, karját naptejjel?Milyen naptejet vegyek, amitől nem pattogzik ki, viszont nem ég le? (ő is eléggé fehér bőrű, mint én)Ha strandra megyünk majd, hogyan vigyázzak rá?Bocs, hogy sok a kérdés, de ő téli baba, első gyerek, és gőzöm sincs ezekről..


2011. máj. 11. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 6 hónapos volt tavaly nyáron.

Ha nagyon meleg volt, akkor egy ujjatlan body volt rajta, vagy póló+rövidnadrág, viszont én nem kentem semmivel, mert a tűző napra nem vittem ki, csak vagy délelőtt vagy késő délután, ha ki is vittem árnyékos helyen voltunk.

Az idei nyárra vettem neki Doliva napvédő krémet, mert már 15 hónapos így biztosan többet lesz a napon, mint tavaly.

Fürdőben sem voltunk, de ha mentek mindenféleképpen vegyél neki napvédő krémet, a Babé ami nagyon jó vagy az Eucerin, de ezeknek elég húzós áruk van sajnos. :( De a tűző napon ne legen sokáig, kis kalapka, kendő legyen a fején a napon mindenféleképpen. Esetleg egy kis vékony póló sem árt.

2011. máj. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A napot egyik gyerek sem szereti, ha a szemébe süt, én egy textil pelenkával takartam le a babakocsit, így nem sütött be a nap neki, mivel a sportkocsija nem átfordítható.
2011. máj. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Sétálni minden nap fogunk, strandolni csak ritkán, és úgy tervezem, hogy árnyékban leszünk. A kalap, sapka az alap, anélkül sehová nem megyünk! Milyen faktorú naptej kell neki?
2011. máj. 11. 08:14
 4/4 anonim ***** válasza:
30 vagy 50 faktoros, de a legjobb, ha a gyógyszertárban veszed meg, ott segítenek, nekem azt mondták, hogy a Dolívát is sokan viszik. Remélem jó lesz. De a Babé és az Eucerin a legjobb, szerintem.
2011. máj. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!